Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
♻️
♻️
♻️ Autor: słone paluszki Czytano 340 razy Data dodania: 15.05.2022
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 15
Zaloguj się, aby ocenić64
Komentarze (86)
Anonim16.05.2022
Pończochy są przereklamowane, szczególnie te nylonowe. Gdyby to były jeszcze jedwabne, to co innego!
Ale tak naprawdę pończochy kojarzą mi się ze sztucznością. To tak, jakby facet, niezależnie gdzie idzei, szedł w garniturze. Na grzyby w garniturze, na ryby w garniturze, do przybytku rozkoszy w garniturze. Może jeszcze w łóżka do sracza tez powinien zakładać garnitur?
A wierszyk ładny, a jak!
Na początku były pończochy jedwabne, a wersję zimową podszywano futrem lub skórą.
Pończochy nylonowe powstały dla mniej zamożnych dam.
Dla wielu mężczyzn pończochy nie są przereklamowane, bo uwielbiają oglądać kobiety w nie ubrane. Ale to są mężczyźni o wyrafinowanym guście.
Dziękuję za komentarz :)
Pozdrawiam!
Anonim16.05.2022
słone paluszki
Wyrafinowanym? Raczej tacy, którzy na tyle mają wpojoną modę, aby to, co zostało wmówione jako seksowne, takie dla nich się wydawało. Wszystkie ubrania itp kojarzą nam się tak, bo tak zostało nam wmówione, i tylko dlatego.
Jak byłem głupi, to ubierałem się w kolorowe ciuszki, fajne, a teraz najchętniej zakładałbym taki, które są jak najmniej zauważalne. Perfum też nie używam od lat, mimo iż na półce wciąż stoję bardzo dobre.
Antoni Grycuk,
O jakiej modzie piszesz? Pończochy są znane od starożytności, ale spopularyzowali je dopiero mężczyźni sami je nosząc. Najbardziej były popularne w latach 20 XX wieku.
Nie podzielam Twojej opinii. Pozdrawiam.
Anonim16.05.2022
słone paluszki Są mody, które trwają 10 lat, ale są i takie, które trwają tysiąc lat albo i więcej.
Mam pewne wspomnienie z pończoszką samonośną. Szukałam bezludnego skrawka ziemi aby podnieść zbuntowaną pończoszkę, która zjeżdżała w dół. Cała góra pękała od oczek. Takie moje wspomnienia z bielizną samonośną.
Pozdrowienia!
Oj, nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji, ale widziałam na insta, że młode dziewczyny przyklejają plaster dwustronny?
Dziękuję za podzielenie się wspomnieniami.
Pozdrawiam!
Jedwabne pończochy można kupić za 100 PLN w górę, więc nie jest tak źle.
To nie jest garderoba na co dzień, tylko na specjalne okazje :]
Dziękuję za opinię!
Hahahah, no dobra, idę na to, ale nie da się ukryć, że chłop po szalonych igrcach z kobitką w pończoszkach lubi sobie podeżreć, gdy zapodać zupkę z torebki, jak nic udusi kobitkę pończoszką ?
Wczoraj, 15 maja, było dużo świąt, np.:
Dzień Niezapominajki
Światowy Dzień Pamięci o Zmarłych na AIDS
Światowy Dzień Kangurowania
Święto Polskiej Muzyki i Plastyki
Międzynarodowy Dzień Rodzin
Pozdrawiam☺
Świetne to puszczanie oczka, a pończoszki to jednak mocno stymulujący (niektórych) facetów element garderoby, czego świadomość autorka niewątpliwie ma:). Pozdrawiam
Póki mieszkałam i pracowałam w centrum Warszawy, to nosiłam kolorowe i wzorzyste rajstopy. Uwielbiałam je!
Teraz ledżins, gumiak, wór po pyrach i jest git?
Ozdobność pasa do pończoch zastąpiły ozdobne ściągacze w pończochach samonośnych.
Mało kto pamięta pasy do pończoch, z gumowymi klamerkami na tasiemkach. Pasy też były ozdabiane koronkami.
Najpierw nakładało się pas, później majtki, a następnie wsuwało się na nogi pończochy i przypinało do klamerek.
Szkoda, że większość kobiet chodzi na co dzień w dżinsach.
Najbardziej pończochy doceniam jako akwarystka. Zaś do ich noszenia nie posiadam niestety odpowiedniego temperamentu.
Tekst uśmiechający, sympatyczny. Ciekawe kto te wszystkie święta wymyśla :). Fajnie, Paluszki, że je wyłapujecie.
Musisz być szczęśliwa, przybyło tylu Tobie podobnych. Teraz to będziecie tworzyć "arcydzieła", a jak się przy tym wzajemnie chwalić.
Korzystaj, Kaśka, to Twój czas...?
Szpileczka nie jest dla mnie wyrocznią. Poza tym nie zna się, skoro chwali Twoje miernoty... jak można sugerować się opiniami kogoś takiego? Nie można.
Małtyna, ty klocku?
Szpilka nie chwali moich rymów, tylko tematu, jakiego się podjęłam, bo
Wiersz, to NIE TYLKO RYMY, ale ty tego nie rozumiesz, więc ić jusz stond i nie rób zadymy.
słone paluszki ja oceniam całokształt. Piszesz rymem nie do przyjęcia dla kogoś, kto się zna. Po drugie, Twoje "wiersze" są tak proste, takie rymowaneczki. Po temacie też się ślizgasz... zadnej głębi. Czasami dowcipnie coś nabazgrasz i wtedy, chociaż dzięki temu tekst się broni.
Kiedyś pisałaś, że nie forma się liczy tylko przejaz... zawsze szukasz jakiejś obrony dla swoich słabości.
Nie twierdzę, że moje rymowane teksty są wysokich lotów. Nie wpraszam się nikomu na ekran telefonu, czy komputera.
Purysta może odejść bez słowa.
Nikt nie napisał, że to wspaniały wiersz, bo zarówno autorka, jak i czytelnicy znają się na Wierszach.
Po co to wałkujesz 5 rok z rzędu?
Zajmij się innymi autorami, albo sobą.
Bo zrobię ci na złość i nauczę się pisać takim rymem, że wpadniesz w depresję???
słone paluszki chcialabym to zobaczyć, ten Twój rym znakomity... od pięciu lat na obietnicach się kończy. Rozumiem, nie potrafisz, ale czemu innych blokujesz tym chwaleniem bezsensownym. Lepuej czujesz się w kupie takich samych?
Tylko Ty już nue rokujesz, oni mają jeszcze szanse. Pomysł raz o innych... narka!
I weź pod uwagę, że jestem w jednej osobie, więc wystosuj swój apel do wszystkich użytkowników OPOWI.PL, bo moje zdanie jest tak samo ważne, jak i twoje?
Słonkowe paluszki↔Aż poczułem sympatię do... pończoszek, bo i taki tekst:)
Gdyby jeszcze oczka puściły w kierunku mym↔?:)↔Hmm... skoro mają oczka, to może i uszy?
I słyszą, co napisałaś i o czym komentarze są?↔?:)↔Pozdrawiam:)↔%
Dekaosie, Bardzo dziękuję za czas z pończoszkami.
Zgodnie z Twoim życzeniem:
https://zapodaj.net/67241fc01d1eb.jpg.html
Najfajniejszy obrazek pin up girl w pończoszkach z puszczonym oczkiem ?
Nie wiem, czy pończoszki mają uszy, może czasami zapuszczają się w wyższe rejony, żeby posłuchać uniesień i wtedy z rozkoszy puszczają oczko?
Pozdrawiam!
Dekaosie, Bardzo dziękuję za czas z pończoszkami.
Zgodnie z Twoim życzeniem:
https://zapodaj.net/67241fc01d1eb.jpg.html
Najfajniejszy obrazek pin up girl w pończoszkach z puszczonym oczkiem ?
Nie wiem, czy pończoszki mają uszy, może czasami zapuszczają się w wyższe rejony, żeby posłuchać uniesień i wtedy z rozkoszy puszczają oczko?
Pozdrawiam!
Komentarze (86)
Pończochy są przereklamowane, szczególnie te nylonowe. Gdyby to były jeszcze jedwabne, to co innego!
Ale tak naprawdę pończochy kojarzą mi się ze sztucznością. To tak, jakby facet, niezależnie gdzie idzei, szedł w garniturze. Na grzyby w garniturze, na ryby w garniturze, do przybytku rozkoszy w garniturze. Może jeszcze w łóżka do sracza tez powinien zakładać garnitur?
A wierszyk ładny, a jak!
Pozdrośc.
Do trumny, w garniturze.
Pończocha nylowana świetnie się nadaje do suszenia schabu.
Na początku były pończochy jedwabne, a wersję zimową podszywano futrem lub skórą.
Pończochy nylonowe powstały dla mniej zamożnych dam.
Dla wielu mężczyzn pończochy nie są przereklamowane, bo uwielbiają oglądać kobiety w nie ubrane. Ale to są mężczyźni o wyrafinowanym guście.
Dziękuję za komentarz :)
Pozdrawiam!
słone paluszki
Wyrafinowanym? Raczej tacy, którzy na tyle mają wpojoną modę, aby to, co zostało wmówione jako seksowne, takie dla nich się wydawało. Wszystkie ubrania itp kojarzą nam się tak, bo tak zostało nam wmówione, i tylko dlatego.
Jak byłem głupi, to ubierałem się w kolorowe ciuszki, fajne, a teraz najchętniej zakładałbym taki, które są jak najmniej zauważalne. Perfum też nie używam od lat, mimo iż na półce wciąż stoję bardzo dobre.
Pozdrość
Antoni Grycuk,
O jakiej modzie piszesz? Pończochy są znane od starożytności, ale spopularyzowali je dopiero mężczyźni sami je nosząc. Najbardziej były popularne w latach 20 XX wieku.
Nie podzielam Twojej opinii. Pozdrawiam.
słone paluszki Są mody, które trwają 10 lat, ale są i takie, które trwają tysiąc lat albo i więcej.
Antoni Grycuk,
Żadna kobieta w pończochach nie zburzyła Twojego świętego spokoju?
A widziałeś kiedykolwiek na żywo kobietę w pończochach? Czarnych, koronkowych...
To nie moda. To gorączka dwojga ciał.
słone paluszki, oj, słone paluszki...
Antoni for U:
https://zapodaj.net/67241fc01d1eb.jpg.html
?
Poncki Dawna legenda motoryzacyjna mówiła, że zerwany pasek klinowy były w stanie zastąpić ?
dziadek grafoman
Tak, słyszałem o tym.
Osobiście raczej bym nie eksperymentował,
tylko dzwonił po holownik.
Na pasie, gdzie jest obszar nagiego uda? Mozna dotrezć w →wówczas i doznać uniesień...
dotrzeć i doznać
Jesteś mężczyzną, więc wiesz najlepiej.
słone paluszki, Nu - jakby to - no tego...
Jak uniesień to chyba jeszcze trochu wyżej??
dziadek grafoman, No ale to część drogi do sedna, pierwsze uniesienie.
Mam pewne wspomnienie z pończoszką samonośną. Szukałam bezludnego skrawka ziemi aby podnieść zbuntowaną pończoszkę, która zjeżdżała w dół. Cała góra pękała od oczek. Takie moje wspomnienia z bielizną samonośną.
Pozdrowienia!
Oj, nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji, ale widziałam na insta, że młode dziewczyny przyklejają plaster dwustronny?
Dziękuję za podzielenie się wspomnieniami.
Pozdrawiam!
Świetne, zadziorne :)
Pończoszki są zadziorne i tylko dla odważnych panien :)))
słone paluszki Dla odważnych panien to są kabaretki ?
dziadek grafoman Kabaretki, cygaretki, dziadkowie wiedzą najlepiej?
Pończoszki seksi są, osobiście nie noszę, bo nie lubię poliamidu ani poliestru, zaś jedwabne tylko dla bogaczek.
Sympatyczny wiersz ?
Jedwabne pończochy można kupić za 100 PLN w górę, więc nie jest tak źle.
To nie jest garderoba na co dzień, tylko na specjalne okazje :]
Dziękuję za opinię!
Słone
Zapodaj gdzie, chętnie nabędę, bo u mnie rajstopy jedwabne z domieszką bawełny kosztują 165 ojrosów ?
https://www.falke.com/pl_pl/p/no-2-finest-silk-kobiety-rajstopy/48679_3009/?size=36-38&gclid=EAIaIQobChMIxaa5kPbj9wIVb4xoCR3JqAPbEAkYCCABEgLE1PD_BwE&et_uk=12632277ff98422d8e7f186b77255c61
Szpilka
To tylko 800 plnów, a ile niezapomnianych i bezcennych wspomnień z upojnej chwili... ?
Słone
Hahahahah, można i tak, ale wolałabym za tę kasiorę kupić jakiś odjazdowy garnek, uwielbiam kuchenne gadżety ?
Szpilka,
Po 20 odjechanym garnku, kup sobie odjechane pończochy. A co se będziesz żałować!☺
słone paluszki ja tez wolałbym aby odważna panna na specjalną okazję przyszła w jedwabnych pończoszkach niż z garnkiem
dziadek grafoman Proszę bardzo:
https://zapodaj.net/67241fc01d1eb.jpg.html ?
Słone
Ale przez żołądek do serducha mężczyzny, nie przez pończoszkę. O! ?
Kochanie, będziesz musiał zjeść kanapkę. Nie ugotowałam obiadu, bo nie ma prądu. Przecież mamy piecyk gazowy! Tak, ale otwieracz jest elektryczny.
Szpilko, może pójdźmy na kompromis??
20 luksusowych garów
1 para pończoszek
i 1 agregat, gdyby prądu zabrakło??
Słone
Hahahah, no dobra, idę na to, ale nie da się ukryć, że chłop po szalonych igrcach z kobitką w pończoszkach lubi sobie podeżreć, gdy zapodać zupkę z torebki, jak nic udusi kobitkę pończoszką ?
Szpilka
I będzie temat na świetny kryminał!?
Słone
I na satyrkę też, zupkę z torebki zapodała, to on jej wała...
pokazał ?
Szpilka hahahaha hahahaha
Zatem czekam na dzieło?
Słone
A ja na kryminałek z pończoszką ?
Szpilka Miłego dnia?
Słone
Miłego, też mykam, trzeba mi się szykować, niebawem do Berlina, lalalalalalalala, podróże są cool ?
Pamiętam Długą Pończoszkę ze Szwecji: nazywała się Pippilotta Viktualia Rullgardina Krusmynta Efraimsdotter Långstrum.
A teraz mam pytanie: Kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Klona? ?
Wszyscy znają Fizię Pończoszankę!
Kanada 1 lipca świętuje powstanie Konfederacji Kanady, 4 lipca świętuje Dzień Liścia Klonu, a
17 grudnia Dzień Syropu Klonowego.
Brawo za uczczenie tego dnia.
Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak pończochy samonośne.
Pozdrawiam ?
Wczoraj, 15 maja, było dużo świąt, np.:
Dzień Niezapominajki
Światowy Dzień Pamięci o Zmarłych na AIDS
Światowy Dzień Kangurowania
Święto Polskiej Muzyki i Plastyki
Międzynarodowy Dzień Rodzin
Pozdrawiam☺
Świetne to puszczanie oczka, a pończoszki to jednak mocno stymulujący (niektórych) facetów element garderoby, czego świadomość autorka niewątpliwie ma:). Pozdrawiam
Okazuje się, że niektórzy mężczyźni wolą babę z wąsem w usmalonym fartuchu?
Pozdrawiam :))
Lekkie i zwiewnie, ja tam lubię grube rajtuzy. ?
Póki mieszkałam i pracowałam w centrum Warszawy, to nosiłam kolorowe i wzorzyste rajstopy. Uwielbiałam je!
Teraz ledżins, gumiak, wór po pyrach i jest git?
Ozdobność pasa do pończoch zastąpiły ozdobne ściągacze w pończochach samonośnych.
Mało kto pamięta pasy do pończoch, z gumowymi klamerkami na tasiemkach. Pasy też były ozdabiane koronkami.
Najpierw nakładało się pas, później majtki, a następnie wsuwało się na nogi pończochy i przypinało do klamerek.
Szkoda, że większość kobiet chodzi na co dzień w dżinsach.
Fajnie, że uświęciłaś pamięć o pończoszkach:)
Dżinsy, ledżinsy są po prostu wygodne, ale w skrytości serca marzę o modzie z lat 40-50-60 tych. Uwielbiam :)
Wybrałam pończoszki, bo o niezapominajkach powstało tysiące wierszydeł :]
Najbardziej pończochy doceniam jako akwarystka. Zaś do ich noszenia nie posiadam niestety odpowiedniego temperamentu.
Tekst uśmiechający, sympatyczny. Ciekawe kto te wszystkie święta wymyśla :). Fajnie, Paluszki, że je wyłapujecie.
Nylon Day nawiązuje do daty 15.05.1940, kiedy na rynek amerykański wszedł nowy produkt rozpoczynając światową karierę.
Udało mi się w ostatniej chwili! :)))
Dobry tutaj jest tylko tytuł, reszta to rymowaneczka dla ubogich.
Pobóg Welobor cię pokonał, to przyszłaś do mnie?
Pisz, pisz Małtyna. Ulżyj sobie?
Pokonał tym co Ty - durnotą.
Musisz być szczęśliwa, przybyło tylu Tobie podobnych. Teraz to będziecie tworzyć "arcydzieła", a jak się przy tym wzajemnie chwalić.
Korzystaj, Kaśka, to Twój czas...?
Przyganiał kocioł garnkowi????
Małtyna, a może zajęłabyś się swoimi wierszykami?
Szpilka zwróciła ci uwagę, że skleciłaś gniota, więc zamiast pouczać innych, sama weź się za naukę.
Szpileczka nie jest dla mnie wyrocznią. Poza tym nie zna się, skoro chwali Twoje miernoty... jak można sugerować się opiniami kogoś takiego? Nie można.
Ale pisz, Kaśka. Pisz, a ja się pośmieję ...?
Małtyna, ty klocku?
Szpilka nie chwali moich rymów, tylko tematu, jakiego się podjęłam, bo
Wiersz, to NIE TYLKO RYMY, ale ty tego nie rozumiesz, więc ić jusz stond i nie rób zadymy.
słone paluszki ja oceniam całokształt. Piszesz rymem nie do przyjęcia dla kogoś, kto się zna. Po drugie, Twoje "wiersze" są tak proste, takie rymowaneczki. Po temacie też się ślizgasz... zadnej głębi. Czasami dowcipnie coś nabazgrasz i wtedy, chociaż dzięki temu tekst się broni.
Kiedyś pisałaś, że nie forma się liczy tylko przejaz... zawsze szukasz jakiejś obrony dla swoich słabości.
Nie twierdzę, że moje rymowane teksty są wysokich lotów. Nie wpraszam się nikomu na ekran telefonu, czy komputera.
Purysta może odejść bez słowa.
Nikt nie napisał, że to wspaniały wiersz, bo zarówno autorka, jak i czytelnicy znają się na Wierszach.
Po co to wałkujesz 5 rok z rzędu?
Zajmij się innymi autorami, albo sobą.
Bo zrobię ci na złość i nauczę się pisać takim rymem, że wpadniesz w depresję???
Dobra, starczy.
słone paluszki chcialabym to zobaczyć, ten Twój rym znakomity... od pięciu lat na obietnicach się kończy. Rozumiem, nie potrafisz, ale czemu innych blokujesz tym chwaleniem bezsensownym. Lepuej czujesz się w kupie takich samych?
Tylko Ty już nue rokujesz, oni mają jeszcze szanse. Pomysł raz o innych... narka!
Chwalę tylko to, co gra mi w duszy.
I weź pod uwagę, że jestem w jednej osobie, więc wystosuj swój apel do wszystkich użytkowników OPOWI.PL, bo moje zdanie jest tak samo ważne, jak i twoje?
Słone
Dlaczemu klocek? Przez przyciężkie komentarze jak kloce /uwalić kloca/, czy może od nazwiska Kloc albo Klocek? ???
Szpilka, Ty jesteś bystra babka i nie trzeba nic tłumaczyć?
A klockowi już 5 lat tłumaczę?
Obie jesteście bystre... jak woda w klozecie.?
Słone
Zatem M. Kloc, pasuje jak ulał ?
Szpilka hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Oj, pasuje?
O, klocek wygramolił się z barłogu ?
Jakie wy dowcipne... jak nikt i jaki poziom wysoki obrałyście... jestem pełna podziwu, dziewczyny. Wyższa szkoła jazdy... ?
Ucz się Małtyna, ucz, bo dowcip to potężny klucz?
Słone
śpi, próżnuje, kloce wali,
potem płacze, że z oddali...
czuć ?
Szpilka hahahaha hahahaha hahahaha umarłam
ze śmiechu?
Widzę właśnie... dwie nastolatki i sztuczny śmiech, żeby zwrócić na siebie uwagę... fajne to.?
Słone
To w dechę, humor z rana jak śmietana ?
Słonkowe paluszki↔Aż poczułem sympatię do... pończoszek, bo i taki tekst:)
Gdyby jeszcze oczka puściły w kierunku mym↔?:)↔Hmm... skoro mają oczka, to może i uszy?
I słyszą, co napisałaś i o czym komentarze są?↔?:)↔Pozdrawiam:)↔%
Dekaosie, Bardzo dziękuję za czas z pończoszkami.
Zgodnie z Twoim życzeniem:
https://zapodaj.net/67241fc01d1eb.jpg.html
Najfajniejszy obrazek pin up girl w pończoszkach z puszczonym oczkiem ?
Nie wiem, czy pończoszki mają uszy, może czasami zapuszczają się w wyższe rejony, żeby posłuchać uniesień i wtedy z rozkoszy puszczają oczko?
Pozdrawiam!
Dekaosie, Bardzo dziękuję za czas z pończoszkami.
Zgodnie z Twoim życzeniem:
https://zapodaj.net/67241fc01d1eb.jpg.html
Najfajniejszy obrazek pin up girl w pończoszkach z puszczonym oczkiem ?
Nie wiem, czy pończoszki mają uszy, może czasami zapuszczają się w wyższe rejony, żeby posłuchać uniesień i wtedy z rozkoszy puszczają oczko?
Pozdrawiam!
Słonkowe paluszki↔Obejrzałem zapodaj?↔Normalnie rozkoszny szok?↔Muszę go strząsnąć, bo nie zasnę. Nie ma zmiłuj:)))↔Fotka na Foto Zabawę:)?
Dekaos Dondi hihihi
Ale na Foto Zabawę nie może być, bo to nie jest fotografia ?
Słone paluszki↔Hmm:)↔Jak to... nie fotografia? Fotografia malunku?:)
Ława przysięgłych, by mnie uniewinniła.O!?
Dekaos Dondi hahahaha dobre?
Niech będzie?
O Jezu...
?
Ilu tu musi być wyposzczonych facetów :)
KURGAN, to tylko mężowie na wakacjach :)
Wybacz, ale coś za szybko kliknęłam i mój wczorajszy komentarz nie zapisał się.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania