POpaprany ustawowy nierząd

Zapragnęła stara dziewoja

Ze starca zrobić gieroja.

A że kondycja już nie taka

Wolała zmienić go na chłopaka.

Niemiły jej mąż i miłość dozgonna

Ona woli się trzymać psiego ogona.

„sexvipy królestwa zwierząt”

Zastąpi jej zwykły nierząd.

Ten co miłość duchową chwali

Niech się od niej zwyczajnie odwali.

Ten kontrakt na czas określony

Po próbie seksu zostanie zniesiony.

Ma pretensję do Pana Prezydenta

Że nie poparł tego przekręta.

Tylko głupi tego nie zauważa

Że tu chodzi o znieważenie Ołtarza.

Bo papierek jako kontrakt z USC

Temu pasuję, kto tego chce.

Średnia ocena: 2.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Aeliora 2 miesiące temu

    🤣

  • realista 2 miesiące temu

    Aeliora. Diękuję, że zabrałaś w sprawie głos
    Może nad tematem wypowie się jeszcze ktoś.
    Może tobie temat utworu do śmiechu,
    jak sezonowe miłości rozstają się w pośpiechu.
    Żegnaj ukochana Gienia
    Bo mnie preferencja się zmienia.
    Zamiast tułać się po kątach
    Możesz uczestniczyć w seksitrójkątach.
    Wg mnie to zamach na uporządkowane życie
    Co oznacza, że już nikt niepotrafi kochać należycie.

  • Aeliora 2 miesiące temu

    realista nie zgadzam się z tym.
    Ja potrafię kochać mocno i szczerze.
    Niektore z słów mnie poprostu rozbawily

  • realista 2 miesiące temu

    Aeliora. No to odetchnąłem pełną piersią z radości, że jeszcze są normalne dziewczyny, zdolne do kochania i bycia kochanymi, jak to drzewiej bywało.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    realista są i chwała im za to, ale to chyba już gatunek na wymarciu. Tym bardziej trzeba cenić te ostatnie okazy prawdziwej kobiecości.

  • realista 2 miesiące temu

    Dobranocka. Otóż to. Moja Dama Serca na 65 lecie Godów powiedziała, aż dziw bierze, jak przeciwności się przyciągają. Gdybyśmy byli jak te ciepłe kluchy, to życie byłoby bardzo nudne, a tak zawsze się coś działo przy wzajemnym szacunku.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    realista zatem pozdrowienia dla Szanownej Małżonki przesyłam.

  • realista 2 miesiące temu

    Dobranocka. Dziękuję za pozdrowienia, bo moja Małżonka naprawdę na szacunek zasługuje,
    nie tylko z okazji jubileuszu, ale przede wszystkim za serce okazywane Rodzinie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania