Popchnięcie
A co jesli KTOŚ Cię przewróci?
Czego się wtedy nauczysz...?
Czy nauczysz się pokoju i przebaczenia?
Czy dosypiesz gorczycy do tego zgorzknienia?
Czy zaczniesz na świat patrzeć wrogo?
Czy zapomnisz i pójdziesz swoją drogą?
Czy złapiesz uderzenia rękę w locie?
Czy ponownie zanurzysz się w prostocie?
Czy zaczniesz winić bez przebaczenia?
Czy wszystko w twym życiu się pozmienia?
Ja kiedy zostałam popchnięta
Myślałam że nic nie pamiętam
Że w walce ze złem zwyciężyłam
O jak bardzo, bardzo się myliłam...
Komentarze (7)
Przepięknie napisane 5 😉😊
Dziękuję bardzo 🙂
A jakbyś zapomniała o rymie i bez niego pisała, bo tak, między nami, po co ci ten rym?
Szczerze mówiąc tak jest mi łatwiej. Myśli mi się tak składają ale spróbuję 🙂 napisać trochę bez rymu.
Catrina, spróbuj, bo ten rym jest bardzo słaby i w większej mierze gramatyczny, czyli taki, jakiego najbardziej się unika.
Grafomanka właśnie napisałam coś beż rymu Prezent🙂 i dziękuję za opinię i radę
Catrina, widziałam, rzuć okiem na sugestie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania