Popchnięcie

A co jesli KTOŚ Cię przewróci?

Czego się wtedy nauczysz...?

 

Czy nauczysz się pokoju i przebaczenia?

Czy dosypiesz gorczycy do tego zgorzknienia?

Czy zaczniesz na świat patrzeć wrogo?

Czy zapomnisz i pójdziesz swoją drogą?

 

Czy złapiesz uderzenia rękę w locie?

Czy ponownie zanurzysz się w prostocie?

Czy zaczniesz winić bez przebaczenia?

Czy wszystko w twym życiu się pozmienia?

 

Ja kiedy zostałam popchnięta

Myślałam że nic nie pamiętam

Że w walce ze złem zwyciężyłam

O jak bardzo, bardzo się myliłam...

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • PatrycjuszKR dwa lata temu

    Przepięknie napisane 5 😉😊

  • Catrina dwa lata temu

    Dziękuję bardzo 🙂

  • Grafomanka dwa lata temu

    A jakbyś zapomniała o rymie i bez niego pisała, bo tak, między nami, po co ci ten rym?

  • Catrina dwa lata temu

    Szczerze mówiąc tak jest mi łatwiej. Myśli mi się tak składają ale spróbuję 🙂 napisać trochę bez rymu.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Catrina, spróbuj, bo ten rym jest bardzo słaby i w większej mierze gramatyczny, czyli taki, jakiego najbardziej się unika.

  • Catrina dwa lata temu

    Grafomanka właśnie napisałam coś beż rymu Prezent🙂 i dziękuję za opinię i radę

  • Grafomanka dwa lata temu

    Catrina, widziałam, rzuć okiem na sugestie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania