...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 163 razyData dodania: 22.05.2023
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić19
Ciekawy wiersz, wpadający trochę w erotyk. Pozdrawiam, 5 :)
Może być i erotyk :) Dziękuję.
Bardzo ładne, piękne nawet.
Z podziękowaniem za podobanie.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Ciekawy wiersz, wpadający trochę w erotyk. Pozdrawiam, 5 :)
Może być i erotyk :)
Dziękuję.
Bardzo ładne, piękne nawet.
Z podziękowaniem za podobanie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania