.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Ryszard Radwan 12.03.2017

    Twoje opisy jeśli mogę to tak nazwać, bardzo mi się podobają. Mają coś niezwykłego coś co przykuwa i zaskakuje. 5!

  • Noren72 12.03.2017

    Dziękuję.

  • Pasja 12.03.2017

    No taki obraz malowany slowem przy blasku budzącego się dnia, a ciemnością odchodzącej nocy. A poranek to preludium . 5. Pozdrawiam

  • Noren72 12.03.2017

    Dziękuję tańczące pióro i odwzajemniam pozdrowienia

  • Johnny2x4 12.03.2017

    Uwielbiam twoje wiersze. Mają w sobie to coś. Daję 5

  • Noren72 12.03.2017

    Dziękuję, Johny2x4:)

  • Pan Buczybór 12.03.2017

    Ach, te poranki. 5

  • D4wid 12.03.2017

    Widać tutaj zupełnie co innego niż w reszcie wierszy, które dzisiaj czytałem. Od razu można zauważyć inny poziom i styl. Nie pasuje mi tylko ,,nad grubym blatem horyzontu". Nie wiem jak opisać swoje odczucia gdyż krytykiem nie jestem, a słownictwo jeszcze wielkością nie powala. Tekst jest według mnie bardzo opisowy i łatwo sobie wyobrazić ten świat. Brak mi słów by to opisać. Wybacz :) Na koniec dodam tylko tyle, że bardzo mi się podoba

  • Noren72 13.03.2017

    Dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania