Widać tutaj zupełnie co innego niż w reszcie wierszy, które dzisiaj czytałem. Od razu można zauważyć inny poziom i styl. Nie pasuje mi tylko ,,nad grubym blatem horyzontu". Nie wiem jak opisać swoje odczucia gdyż krytykiem nie jestem, a słownictwo jeszcze wielkością nie powala. Tekst jest według mnie bardzo opisowy i łatwo sobie wyobrazić ten świat. Brak mi słów by to opisać. Wybacz :) Na koniec dodam tylko tyle, że bardzo mi się podoba
Komentarze (9)
Twoje opisy jeśli mogę to tak nazwać, bardzo mi się podobają. Mają coś niezwykłego coś co przykuwa i zaskakuje. 5!
Dziękuję.
No taki obraz malowany slowem przy blasku budzącego się dnia, a ciemnością odchodzącej nocy. A poranek to preludium . 5. Pozdrawiam
Dziękuję tańczące pióro i odwzajemniam pozdrowienia
Uwielbiam twoje wiersze. Mają w sobie to coś. Daję 5
Dziękuję, Johny2x4:)
Ach, te poranki. 5
Widać tutaj zupełnie co innego niż w reszcie wierszy, które dzisiaj czytałem. Od razu można zauważyć inny poziom i styl. Nie pasuje mi tylko ,,nad grubym blatem horyzontu". Nie wiem jak opisać swoje odczucia gdyż krytykiem nie jestem, a słownictwo jeszcze wielkością nie powala. Tekst jest według mnie bardzo opisowy i łatwo sobie wyobrazić ten świat. Brak mi słów by to opisać. Wybacz :) Na koniec dodam tylko tyle, że bardzo mi się podoba
Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania