PORNOGRAFIA [drabble]

Lekki wietrzyk przyjemnie chłodził dwoje młodych ludzi. Rozmawiali.

– Twój problem jest taki, że w kółko gadasz o seksie – rzekła Anna.

– Jesteś w błędzie. – Piotr skupił się, uniósł palec. – O pornografii. Czyli o opisywaniu, i tak dalej, seksu właśnie. Nie o seksie.

– Właśnie! – Pstryknęła palcami. – Nie możesz oczekiwać, że wszyscy będą lubili pornografię tak jak ty!

– A dlaczego?

Anna miała już gotową odpowiedź.

– Bo jest ohydna? Nienaturalna? Przekłamana?

– Cicho! – syknął – bo jeszcze usłyszy i zrobi się jej smutno.

Roześmiała się.

Słowa Piotra okazały się prorocze. Pornografia była z nimi cały czas (gdy rozbierał Annę wzrokiem) i faktycznie zrobiło jej się przykro.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (37)

  • Canulas 25.04.2018

    Ładne. Wręcz niewinnie słodkie. A może jak czytasz Pornografia - autor Terribel, to się po prostu nastrajasz na niemiecki deep web

  • Okropny 25.04.2018

    Niemiecki deep web, nieźle. Thx za wizytację, Canulasie. Musiałem to z siebie wyrzucić.

  • Canulas 25.04.2018

    Zrobiłeś to nad wyraz delikatnie

  • Szudracz 25.04.2018

    Jako wyrzut męskiego punktu widzenia nawet ok. :) Nigdy tego nie zrozumiem. :)

  • Okropny 25.04.2018

    Czego?

  • Szudracz 25.04.2018

    Okropny Rozbierania wzrokiem.

  • Okropny 25.04.2018

    Szudracz a co tu jest do rozumienia? Faceci są wzrokowcami.

  • Szudracz 25.04.2018

    Okropny Wiem, trudno tego nie zauważyć. Dlatego najlepiej czuję się we worku po ziemniakach, kiedy wychodzę z domu. ;)

  • Okropny 25.04.2018

    Szudracz jak Marylin Monroe!

  • Szudracz 25.04.2018

    Okropny Że co?

  • Okropny 25.04.2018

    Szudracz Marylin Monroe udowodniła, że można być sexy nawet w jutowym worku, zguglaj sobie

  • KarolaKorman 25.04.2018

    Okropny, bo podobno ładnemu we wszystkim ładnie :D

  • Okropny 25.04.2018

    KarolaKorman dlatego ja chodzę jak luj ;)

  • KarolaKorman 25.04.2018

    Okropny, a ja jak żul :)

  • AniazKalisza 25.04.2018

    Nie wiem jak to skomentować xD

  • Okropny 25.04.2018

    Hyhy, o wilku mowa ;)

  • AniazKalisza 25.04.2018

    To rzadkość ale brak mi słów

  • Okropny 25.04.2018

    AniazKalisza liczą się gesty, nie słowa, czy jakoś tak ;)

  • Margerita 25.04.2018

    pornografia jest bardzo niebezpieczna zwłaszcza dla dzieci i młodzieży bo w tym wieku jest się głupim i wydaje mi się że wszystkie rozumy pozjadali nawet wielu morderców mówiło, że od tego zaczynali, a później było im mało to zaczęli zabijać. Pięć

  • Okropny 25.04.2018

    Tak samo jak dwuwodorek tlenu. Zaczyna się niewinnie, potem nie możesz bez tego żyć, a jak odstawisz, umierasz po kilku dniach w strasznych męczarniach.

  • AniazKalisza 25.04.2018

    Może i wielu morderców zaczynało, ale mało kto później zabija zwierzęta a po paru latach przerzuca się na ludzi ;) Pomyśl ile osób to ogląda i nie morduje

  • Nuncjusz 25.04.2018

    Okropny nie prosciej napisać WODA

  • Okropny 25.04.2018

    Nuncjusz thanks, Captain Obvious

  • Nuncjusz 25.04.2018

    Okropny to nie takie oczywiste co napisałeś, bo napisałeś niepoprawnie :) Tylko ktoś, kto posiada głęboką wiedzę alchemiczną jest zdolny zrozumieć ten chemiczny bełkot, stąd moja interwencja

  • Okropny 25.04.2018

    Nuncjusz fejs -> "dihydrogen monoxide", zjebie

  • Nuncjusz 25.04.2018

    Okropny nie rozumiem tego nowoczesnego bełkotu, dla mnie to od zawsze był tlenek wodoru

  • Nuncjusz 25.04.2018

    Okropny nie rozumiem tego nowoczesnego bełkotu, dla mnie to od zawsze był tlenek wodoru

  • Nuncjusz 25.04.2018

    Okropny https://pl.wikipedia.org/wiki/Monotlenek_diwodoru
    no ja pierdole, więc jednak mam trochę racji :)

  • Okropny 25.04.2018

    Nuncjusz no i chuj, żart spalony, mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny

  • Blanka 25.04.2018

    :) Niewinnie wręcz:) A psycho-logowanie przepadło?

  • Okropny 25.04.2018

    Hej, Blanko :)

    Obecnie mam humor raczej na plus, jak poleci na leb, na szyję, to wrócę do psycho-logowania na pewno, przyrzekam.

  • Ozar 25.04.2018

    Z pornografią już tak jest, że jedni uwielbiają a inni nienawidzą. Pamiętam tak ze 198 lat temu , kiedy pojawiły sie pierwsze pornole jeszcze na kasetach VHS w jakości tragicznej, czasami dupa była tylko jakimś śladem na ekranie, to generalnie faceci oglądali na morgi nieraz po 3/4/5 godzin dziennie. Kobiety niby to nie interesowało, ale tez podglądały, oczywiście oficjalnie krzyczały , że to brzydkie, zboczone itd., ale jednym okiem kukały hahahahahaha. Cóż to było dla nas cos nowego, czego za komuny nie było.

  • "Czasami dupa byla tylko jakims sladem na ekranie" - haha.
    Ale moze to lepiej, przynajmniej pozostawialo to jakas przestrzen dla wyobrazni.

  • Agnieszka Gu 26.04.2018

    Nieźleś to wykombinował ;)

  • Okropny 26.04.2018

    Ten tekst (a raczej jego puenta) wyszedł w rozmowie ;)

  • Adam T 26.04.2018

    Jak się człowiek dobrze wpatrzy, to się wszystko potrafi skojarzyć. A rozbieranie wzrokiem to dopiero rozpusta.
    Pozdrawiak ;)

  • Okropny 26.04.2018

    Jeszcze zależy, jak rozbierasz ;)

    Pozdrox :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania