portalowa impra

a to piwnica w kamienicy

i bal na trzy fajerki

coś tu dobrego nam na papierku

podali

a w zęby nać ziemniaczycy

 

i marne gierki

gdzie jest powiędły krzew

i zapomniana krew

i płachty głupich wrzosowisk wolnych

 

szczury jest impreza

za przelotny deszcz

i jeszcze bardziej seks

za miłość ciut nieświeżą

 

niepłonną

niepokorną

 

za robaczywą myśl

za wczoraj i za dziś

i tych co w bzdury wierzą

 

pijmy więc za nierząd

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 18

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (53)

  • Shogun 13.03.2021

    Za nierząd można wypić i za nie rząd tyż, w celu wiadomym ;))))

  • pansowa 13.03.2021

    Cześć Lisie :)
    Pełno tu nierządu i ukrytych zboczeńców.
    Bawmy się więc szczury! :)

  • Shogun 13.03.2021

    pansowa Witam :)
    A gdzie ukrytych, jak tu kilku biega samopas całkowicie wyposzczonych ;)))
    Ano, zabawa przednia i śmiechu wiele, z ich nieporadnych prób ukrywania się :)

  • pansowa 13.03.2021

    Shogun Kurczę, to czas majtki cnoty założyć.
    Cuś mi tu się obiło o oczęta, że zbok jakiś tajemniczy prześladuje czystą leliję :)

  • Shogun 13.03.2021

    pansowa ano, uważać trzeba i czujnym być, bo nie wiadomo kiedy jaki się pojawi.
    Też cuś mi się i o oczęta i uszy nawet me lisie obiło, ale czy to prawda to nie wiem, bo literaty jak to literaty... wyobraźnie dużą mają :)

  • pansowa 13.03.2021

    Shogun Mylisz literaty z literatkami.
    Za ich pomocą wypijemy za opowijski nierząd i zboczenia... literackie.

  • Shogun 13.03.2021

    pansowa heh ;)
    A więc zdrowie! Za te no... różne praktyki... literackie.

  • pansowa 13.03.2021

    Shogun :)))

  • Kocwiaczek 13.03.2021

    Marne i zmarnowany ciut podobnie, a tak to luz blues i spontan. Czyli standardzik opowijski, bo jeszcze tu tak nie było, żeby burzy nie było:D

  • pansowa 13.03.2021

    No fakt. Spontan, to prawie powtórzenie się wkradło.
    Zaraz coś wymyślę.
    Burze są faktycznie solą opowi, niemniej ja nic nie napisałem wprost i prostacko.
    Problem raczej zamknąłem w metaforach, domyślnych frazach i nieco szerzej o tutejszym środowisku.
    Bo ciekawe jest, kiedy malutka garstka robi ogromne burze :)

  • Opalony Ernest 13.03.2021

    Przepis z kuchni fusion.
    I czernina, i swojskie pyry, gałązka wrzosu i innych krzaków.
    Muszę koniecznie wypróbować.

  • pansowa 13.03.2021

    Jak to tutaj, tylko czasami w karykaturze.
    Ale jak klauny szaleją, to i zabawa być musi.
    Może być kulinarna.

  • Akwadar 13.03.2021

    Dobra impra nie jest zła :)

  • pansowa 13.03.2021

    Nooo, dziś mamy wyjątkową.
    Ze zbokami i celinką w tle.
    A może to tożsama sprawa?

  • Szpilka 13.03.2021

    Porno i duszno dziś na portalu, jakaś niewidzialna ręka w cudzych majtkach, no Sodoma i Gomora. O!

    A wiersz w punkt i domyślam się, że to te wariacje, u Ciebie fajnie wyszły, u mnie pewnie nie wyjdą, bo co człowiek, to inne upodobania, możliwości i styl ?

    Piątak ?

  • Akwadar 13.03.2021

    Szpilka paczaj, jakie to ludzie fascynacje mają :)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar Dziś już jest jazda na maksa :)

  • Szpilka 13.03.2021

    Akwadar

    Hahahhaah, wiosna, stąd majtki w głowie ?

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa po całości :)

  • Akwadar 13.03.2021

    Szpilka a ręka w majtkach i na portalu :)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar Dlatego są dwie ręce.
    Jedną piszesz, a drugą gmerasz w gaciach :)

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa proste? proste... ;)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar O matulu... ale dziś beka :)))

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa grunt to dobrze się bawić :)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar Tydzień ciężkiej pracy i taka rozrywka na weekend...:)

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa należy się jak psu buda :)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar Albo widły stajni :)

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa bardzo trafnie, jak stajenny stajni albo... stajnia stajennemu? :)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar Z kim ja przestaję... ja, elyta... (:

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa normalnie zeszłeś do poziomu stajni...

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar Tragedy (:
    Musimy się napić, bo widzę kolejne dzieło na naszą cześć.

  • Akwadar 13.03.2021

    pansowa chyba należy... tylko ja nie wiem czy dzieło na mą cześć... W jednym wyczytałem, o jakimś człowieku sukcesu, piekielnie inteligentnym, a ja? Prosty stajenny, biedny jak stajniane myszy, mało inteligentny, co rusz mi to niezwykle oświecona portalowa wyrocznia do głowy wbija, a i Ty Puchaczu wyrobnik warzywny z jakiegoś dojczlandu... Cosik mi się zdaje, że to o jednym patriocie z pochodzeniem szlacheckim, o którego biją się wydawnictwa i który publikacji ma więcej niż my obaj groszy w kieszeni... Lepiej wypijmy za nasz żywot biedny, o którym nikt nie napisze... :)

  • pansowa 13.03.2021

    Akwadar A gdzież tam o inteligencji, kiedy piją?
    A prawdziwa inteligencja, katolik i patriota nie pije, nie używa, tylko myśli o wyższych rzeczach i ojczyźnie.
    Fakt, do sanatorium nie pojedziemy, bo tam hołoty nie wpuszczają, ale to może tylko metafora?
    Na przykład oddziału uzależnień, albo psychiatryka w stajni?
    Bądź dobrej myśli.

  • Dekaos Dondi 13.03.2021

    Pansowa↔Twój tekst, to tak trochę jak... opowijski ańtop. ↔Pozdrawiam:))

  • pansowa 13.03.2021

    Niektórzy tu piszą jak chłop na klepisku.
    Od cepa.
    Ja trochę pogmatwałem, aby czytelnik pośpiewał sobie o zdarzeniach i postaciach stąd.
    Bez mówienia wprost :)
    Ps. tak właśnie widzę wariacje poetyckie Szpilko :)

  • Szpilka 13.03.2021

    Pansowa

    Dośpiewałam sobie ?

  • pansowa 13.03.2021

    Szpilka Gut, maine Frau :)

  • Szpilka 13.03.2021

    ?

  • Józef Kemilk 13.03.2021

    Ja się napiję za tych co w bzdury wierzą. Na zdrowie:)

  • pansowa 13.03.2021

    No to chlup.
    Twoje gardło - twój toast.

  • Józef Kemilk 13.03.2021

    pansowa chlup

  • Cicho_sza 13.03.2021

    Wojenki podjazdowe :) Aż się łza w oku kręci :)

  • pansowa 13.03.2021

    Kto chce widzieć wojenki to widzi.

  • Cicho_sza 13.03.2021

    pansowa owszem, większość miała tu taki "artystyczny" epizod wojenkowy :) Mnie się bardzo podoba. Pozdrawiam

  • pansowa 13.03.2021

    Mnie średnio. Wolę pisać, a jeśli mam kogoś/coś tyknąć to bez prymitywnych, osobistych wycieczek po życiorysie.
    Kiedy kończą się argumenty.
    W tym wypadku małe nie jest piękne, bo kojarzy się z małością postaci.
    Gorzej jak to małe ma o sobie mniemanie na miarę Mont Everestu.

  • Morus 13.03.2021

    Trochę kojarzy mi się Twój tekst z piosenką wypijmy za błędy, Rynkowskiego.

  • pansowa 13.03.2021

    Każdy ma prawo do własnych skojarzeń.
    Ja tylko poskładałem do kupy określone słowa.
    Pozdro.

  • Wiersz niezbyt w moim stylu, ale twój dowcip potrafię docenić. Pozdrawiam

  • pansowa 14.03.2021

    Styl to kwestia gustu. :)

  • Pasja 14.03.2021

    No, to pijmy za nierząd w tym nie-rządzie. wypijmy i zapalmy blanta - a co?

    Pozdrawiam

  • pansowa 14.03.2021

    A poszalejmy.
    Śmiertelnie poważni leczą tu hemoroidy :)))

  • Pasja 14.03.2021

    pansowa i jada do Malinowego Zdroju w Solcu leczyć reumatyzm i prostatę :)

  • pansowa 14.03.2021

    pasja Yesss :)))
    Obciach tylko dla mojego województwa (:
    I pacjent/ka i rodzaj schorzeń też obciach, bo zupełnie na co innego powinni się leczyć.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania