Posklejane części naszyjnika
Posklejane części naszyjnika, które tak mi Cię przypominają
Wprawiają mnie w zadume, uczuciami tak władają...
Każda część doskonała razem i oddzielne,
Będę tego talizmanu bronić sercem dzielnie.
Ten wisiorek mi wspomina każdą noc, każdy dzień,
Kiedy było nam tak dobrze i tak bardzo nam też źle.
Pamiętam każdą wspaniałą chwilę, ale były też te złe,
Te jednak wspominam jak przez szarą, czystą mgłę.
Gdy rzuciłam naszyjnikiem w gniewnym szale ..
Spojrzałam po sekundzie, ja nie chciałam tego wcale.
Więc wzięłam i łzami serca posklejałam,
Zawiesiłam go na szyi i już nigdy go nie zdejmowałam.
Komentarze (10)
:(( ... 5
Dziękuję :)
Podoba mi się ;) 5
Dziękuję :)
Strasznie taki naiwniutki ten wierszyk, niektóre wersy trochę na siłę, byle zachować rytm (np. Kiedy było nam tak dobrze i tak bardzo nam też źle.) Tylko trójeczka :(
Wiem, po prostu nie mogę już znaleźć rymy, to w nawiasie było specjalnie XD. Mi się podoba, ale gusta nie decydują :D 3 też dobrze XD
Już się bałam, że na ślinę, ale łzami jestem w stanie zrozumieć. Tylko rytm gdzieś się tam rozpadł po drodze, lepiej by było utrzymać regularność wersów, niektóre są faktycznie na siłę jakby... No, cóż - 4.
Mam z tym duży problem ;D dziękuję za przeczytanie tego czegoś :D
Bo naszyjniki najlepsze na szyję. 5
Dziękuję :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania