q

q

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (98)

  • KarolaKorman 19.05.2017

    Zapachniało mi horrorem. Klimat jaki stworzyłeś w tym wierszu sprawił, że przyszło mi na myśl, że podmiot zabił, poćwiartował i spalił opisywana postać, grrr. Może zupełnie nie miałeś tego w zamyśle, ale mnie przeraziłeś :)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Karolko, zlowieszczo brzmi, zlowieszczo...
    Fajnie:)

  • Pasja 19.05.2017

    A dla mnie to jesień życia i jej droga i kres. Tylko pozostały skrzypiące wspomnienia. :-)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Pasjo, nie brykaj za duzo;)

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk lubię brykać i chce mi zrobisz?

  • Pasja 19.05.2017

    pasja *co

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja pacnę klapkiem :)

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk oddam

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja sam przyjemność :)

  • Karawan 19.05.2017

    Dźwiękami giętej przez wiatr blachy
    wędruje głos pośród drzew skrzypień...
    Proszę wybaczyć "lejkowi" - oto co mi się w głośnym czytaniu nawinęło; Przepraszam. Za całość dziękuję! Ostatnia strofa mówi do mnie bardzo mocno. Dzieki. 5 ofc.
    Dźwiękami giętej przez wiater blachy
    wędruje głos twój pośród drzew skrzypień

  • Neurotyk 19.05.2017

    Karawan, pięknie. Baba z wozu, koniom lżej;)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Karaan, też myślałem, żeby wydłużyć rytmicznie dwie ostatnie i tak zrobię, lecz: wiater byłby gwara, zaś zas wiatry kojarzyły by się nieszczególnie. Bedzie gwara.

  • Adam T 19.05.2017

    Jezu, czemuś to tak pomieszał, raz 10 sylab, raz chyba nawet 11, na końcu dwa razy po 9, ech...
    Dotarła do mnie druga strofa (z wyj trzeciego wersu) i dwa pierwsze wersy następnej. Wers o ptakach z rękami, jakoś mi trąci kiczem.
    Poerwsza zwrotka... wydaje mi się trochę przeegzaltowana, może przez to pytanie Gdzie włosy? Wyobraziłem sobie panienkę, ktora to przasadnie deklamuje, no a potem to "wionięcie pajęczyny", stweirdzenie samo w sobie ciekawe, ale do tej deklamującej dzierlatki nijak nie pasuje.
    Odczucia mam mieszane.

  • Neurotyk 19.05.2017

    AdamT, wszystko pomieszałeś :) Sylab nie liczyłem, pisałem bez sylab.

  • Adam T 19.05.2017

    Neurotyk, to właśnie chciałem usłyszeć ;)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Adam T, wiersz do czytania przez faceta, nie panienkę :)

  • motomrówka 19.05.2017

    Neurotyk, ok. Ale to pytanie i tak brzmi, jakby ktoś zapomniał peruki. Nie wiem, coś mi w tym nie pasuje.

  • Adam T 19.05.2017

    O, jakaś mrówka.

  • Neurotyk 19.05.2017

    motomrówka mi wiatry kojarzą się dość nieprzyjemnie :)

  • motomrówka 19.05.2017

    Neurotyk, mnie teź, dlatego wychodzę ;)))

  • Neurotyk 19.05.2017

    motomrówka ale jest wiater, nie ma wiatrów! :)

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Delikatny i lekki wiersz. Powiewny niczym wiatr. Twoje wiersze mają "to coś". T

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    T=5

  • Neurotyk 19.05.2017

    Amen.

  • Margerita 19.05.2017

    pięć

  • Neurotyk 19.05.2017

    Mar, a komentarz wychwalający pod niebiosa dzieło?

  • Neurotyk 19.05.2017

    I nie przeżegnałaś się, jak tu weszłaś.

  • Margerita 19.05.2017

    Neurotyk
    zostaję jednak

  • Neurotyk 19.05.2017

    Co Cię skłoniło do zostania?

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Neurotyk moje feromony

  • Neurotyk 19.05.2017

    Mar, czy chciałabyś być w jury Bitw Literackich?

  • Neurotyk 19.05.2017

    Nuncjusz czyli szczochy

  • Margerita 19.05.2017

    Neurotyk
    a na czym by to polegało

  • Neurotyk 19.05.2017

    Margerita na ocenianiu prac, np. Arysto napisałby nowelę, a Ty oceniałabyś ją pod różnym kątem:)

  • Margerita 19.05.2017

    Neurotyk
    Czyli pod nikiem danego użytkownika

  • Neurotyk 19.05.2017

    Możesz sama zacząć ocienić profesjonalnie: załóż wątek: ocenialnia Mar. Zgłaszaliby się chętni poddać opowiadanie twojej ocenie.

  • Neurotyk 19.05.2017

    Margerita nie, nie.

  • Margerita 19.05.2017

    Neurotyk
    Ok już idę na forum zakładać fątek

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Margerita kurwa, nie

  • Neurotyk 19.05.2017

    Margerita okej :)

  • Margerita 19.05.2017

    Nuncjusz
    Tak

  • Margerita 19.05.2017

    Neurotyk
    gotowe

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Margerita jestes pojebana ty i neurotyk

  • Neurotyk 19.05.2017

    Margerita to czekaj na chętnych. Może jacyś będą.

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Neurotyk pojeb

  • Margerita 19.05.2017

    Nuncjusz
    jak do kobiety mówisz

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Margerita spierdalaj

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Nuncjusz kocham cię Nunek. Twoja dosłowność jest świetna.

  • Neurotyk 19.05.2017

    Zbok

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Pan Buczybór też Cię kocham ♥

  • Neurotyk 19.05.2017

    Nuncjusz geje

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Ja tam tu widzę tylko męską solidarność :)

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Neurotyk nam nie chodzi o seks. Tu chodzi o pokrewieństwo dusz

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Neurotyk Rasista

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Nuncjusz Właśnie!

  • Neurotyk 19.05.2017

    Pan Buczybór sodomista

  • Neurotyk 19.05.2017

    Nuncjusz sekta

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Neurotyk Nekrofil sodomista

  • Pasja 19.05.2017

    Chłopaki idźcie na piwo

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja ty z nami?

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Neurotyk A gdzie tam. Nie ten poziom.

  • Neurotyk 19.05.2017

    Pan Buczybór glupoty?

  • Pan Buczybór 19.05.2017

    Neurotyk Czego tam chcesz

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk bardzo chętnie

  • Enchanteuse 19.05.2017

    O, proszę, robi się coraz ciekawiej :)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse :) Upic Bucza w borze ;)

  • riggs 19.05.2017

    Rytmicznie jako tako, ale jest w tym tekście (jak dla mnie) coś magicznego. Dla mnie 5

  • Neurotyk 19.05.2017

    Dzięki ;)

  • Było fajnie . dużo fajnych wyrazów ale zabrakło mi uczucia.. Jakbyś skupił się nad stylistyka i dał w pewnym momencie odlecieć emocji.. Ja jestem dyslektyk więc może się nie znam. Ale czuje gdzies w glebi duszy ze jeśli cos piszesz to muszą za tym kryć się emocje.

  • Neurotyk 19.05.2017

    Kryją sie. Przeczytaj wiersz wolno, spokojnie, wyobrazajac sobie. Alcentuj ptaki, drzewa...

  • Neurotyk 19.05.2017

    Akcentuj

  • Pasja 19.05.2017

    Testosteron buzuje...

  • Neurotyk 19.05.2017

    Pasja, zaraz Cię opryska ;)

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk a pryskaj jak lubisz

  • bardziej czuję tu brak kogoś bliskiego.. dla mnie drzewa ptaki to metafora która ma oddac uczucia.. Wiecej odkrywam w szafie pełnej zapachów a drzewa droga po mleczach to tylko ..albo aż! miejsca w których bywaliście lub bywali.. zakochani bo dla mnie to wiersz o miłości utraconej.. Tak ja interpretuje..dlatego napisałem że wszedłem w to i było fajnie ale.. no Qrde.. czegoś mi zabrakło.. ale ja nie jestem ekspertem.. Tak czy inaczej fajnie..

  • Neurotyk 19.05.2017

    Dobrze kombinujesz. 5 za interpretacje daję Ci

  • Pasja 19.05.2017

    W szafie mole latają

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja i Nuncjusz siedzi w szafie

  • dla mnie każda szafa zawsze była magiczna.. zwłaszcza u moich dziadków. .Wiesz.. nigdy nie myślałem o szafie przez pryzmat Moli.. To nigdy nie było moje zadanie.. Praktyczna kobieto;)

  • Pasja 19.05.2017

    Baltazar von dem Zawadden najlepsza lawenda na mole

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Pasjo, potwierdzam :)

  • Pasja 19.05.2017

    Baltazar von dem Zawadden A szafy mają swój urok, zwłaszcza te stare, dębowe.

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk w szafie Kiszczaka

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja he he he he

  • spoko.. wrzuciłem swoje 2 czekają na akcept .czekam na recenzje. :) Z óry mówie to mój pierwszy raz.. jestem dyslektyk robie pełno błedów i proszę o recenzje merytorycznej części będę wdzięczny;)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Wiersze czy prozę?;)

  • proze i wiersz.. tylko w tym drugim wypadku czuje ze to wiersz ale nie potrafie go skonstruować

  • Neurotyk 19.05.2017

    Zobaczymy ;) Przeczytam ;)

  • riggs 19.05.2017

    ni ma...

  • może zaakceptują..

  • Neurotyk 19.05.2017

    Wszystko jest na Opowi akceptowane oprócz niezgodnych z prawem treści. Nie ocenia admin poziomu jesli o to sie martwisz;)

  • Pasja 19.05.2017

    Na pewno zaakceptują.

  • długo to trwa?

  • Okropny 19.05.2017

    Jeeezu, kurwa, następny

  • Neurotyk 19.05.2017

    Specem od tlumaczenia czasu akceptacji jest Nuncjusz z kapusty ale juz śpi chyba

  • Neurotyk 19.05.2017

    Neurotyk Baltazar, jutro przed poludniem winno byc a potem przy nastepnych publikacjach juz po sekundzie z automatu

  • Neurotyk 19.05.2017

    Okropny bo zaraz popuscisz

  • Neurotyk 19.05.2017

    Jeśli juz beda twoje dzieła mogą nie byc na stronie głównej z powodu kolejnych opublikowanych po twoim wyslaniu. Wtedy napisz do mnie pod moim wierszem ze sa juz

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania