...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 189 razyData dodania: 19.05.2023
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Piszęwięcjestem↔Jakby wiersz o tym, czego zabrakło do spełnienia sensu. Środek nie zawsze jest środkiem, do wyśrodkowania meritum. Bywa poza tarczą:)↔Pozdrawiam🙂:)
Nieustane poszukiwania sensu w sensie, jak dziur w serze;) Dzięki DD za wspólne zgłębianie. Pozdrawiam:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Piszęwięcjestem↔Jakby wiersz o tym, czego zabrakło do spełnienia sensu. Środek nie zawsze jest środkiem, do wyśrodkowania meritum. Bywa poza tarczą:)↔Pozdrawiam🙂:)
Nieustane poszukiwania sensu w sensie, jak dziur w serze;)
Dzięki DD za wspólne zgłębianie.
Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania