Powiem szczerze , nie nawidze tak dyrastycznych opowiadań , brrr mam bujną wyobraźnie dlatego wszystko to co czytam automatycznie widze , więc widok był nie przyjemny . Jednagże końcówka cię uratowała , lubie gdy teksty maja już się skończyć a tu nagle takie wow !
Niemówie że tekst jest zły , bo nie jest . Ja jednagże nielubie takich dyrastycznych scen . Wystawiłabym 3 ale nie wystawie nic , nie chcę zebyś pomyślała ze robie ci na złość czy coś takiego .
Tyle odemnie
wiem , może przesadzam ale ten potwór ... brrr
Tak może jestem przewrażliwiona , ale przemici te sprawy nie , nie
Ale takst jaknajbardziej ok , pomijając tematykę
:)
Marino nie wystawiaj nic na siłę. Shiroi chodziło to, że nie powinno się obniżać ocen za tematykę. Np. jeśli ktoś kocha romans, a nie nawidzi fantastyki to nie upoważnia go to do krytykowania innego gatunku.
Anonim18.07.2015
Dokładnie o to mi chodziło, Pospolita XD Jak można porównać ze sobą horror i np. typowy romans? Gatunki trzeba umieć od siebie oddzielać. Mogą się oczywiście zdarzyć opowiadanie mieszane np. romans+horror+fantastyka, ale to również powinno się uwzględniać inaczej.
dobry tekst, zwlaszcza -Jednak prawdziwy szok przeżyłem, gdy spojrzałem na miejsce, w którym powinno znajdować się serce. Tam nie było nic! Pustka. Dziura. Czarna przestrzeń
Ale jeżeli nie lubie np horrorów to wiadomo ze i czytać tego nie bedzie mi fajnie . Tematyka jest ważna o ile nie najważniejsza . Bezniej nie było by opowiadania . Ale okej jezeli tak uważacie . A co do oceny , wystawiłam ją dlatego że shiroi użekła mnie komentarzem. I co , miało obejc się bez kłotni , ale jak widać czasem się nie da.
Skoro nie odpowiada ci gatunek to nie czytaj - proste. Jednako nie jest to powód do oceniania. Wybieraj gatunki, które ci podpasują, a nie opowiadania osób, które cie skrytykowały.
shiroi i właśnie sama sobie zaprzeczyłaś i janic do pospolitej nie mam ile razy mam mówić. To że nie przepadam za tobą to nie znaczy ze wszystkich traktuje z góry . I zakończmy tą pustą dyskusjr
To tak jakby za każdym razem zamawiać w restauracji wątróbkę, której nienawidzisz. Skoro jest gatunek horror (nie wiem, nie czytałam, strzelam), to jest to dedykowane dla fanatyków tego gatunku.
Anonim18.07.2015
W którym momencie zaprzeczyłam sama sobie? Nie ocenia się za gatunek i tyle. I właśnie komentujesz wszystkich, którzy biorą udział w dyskusjach.
A tak btw, skoro nagle jesteś taka skłonna do zakończenia rozmowy musi oznaczać, że już kompletnie brak ci argumentów i wymyślasz wszystko jak leci, byle mi udowodnić, że się mylę. Sorry, ale naucz się, że mądrzejszego nie przegadasz.
shiroi czepilas mnie się jak rzep psiego ogona , mowie to co myśle i koniec , uważam tak więc pisze i nic ci do tego , jeżeli uważasz ze pisze bez sensu to poco odpisujesz , jak widać ty antyargumentów masz jeszcze sporo .
Owszem, mam. Tobie jak widać ich brak.
Poza tym - po prostu nie masz racji. To już nie jest moja wina. Tak samo jak to, że nie potrafisz znaleźć argumentów.
Dziękuje, wymiana zdań z tobą mnie uŻekła.
shiroi , czepiasz sie , ja naprawde nie rozumuem do czego zmierzasz. Ja nie odpuszcze i dobrze o tym wiesz , chcesz ciągnąc dalejbrak argumentów , bo ja nie , jest już późno
Dobranicki wszystkim i tobie też Shiroi argumenciaro
:)
Nie zamierzam się z tobą drażnic , ja swoje argumenty podałam , uwazam ze ważne jest to o czym kto pisze , przeczytałam opowiadanie pospolitej bo tytól mnie zaciekawil , pszeczytalam i wtraziłam zdanie , poto własnie to jest aby komentować. Więc zamilcz z łaski swojej, a co do argumentów z checia zajze fo twojich opowiadanek ale jutro , bo dzisiaj jakaś wariatka mnie się czepia
Kolorowych , moze przyśnia ci sie nowe argummenty ,wkoncu tak ci z nimi do twarzy .
Naucz się, że nie ocenia się za gatunek. Kilka razy czytałam fantasy, którego wręcz nienawidzę, ale nie oceniałam tekstów po gatunku. Oceniam po treści, przekazie. I właśnie o to chodzi. Każdy może pisać to o czym chce.
Dobra, ja już kończę temat, bo widać głupszy zawsze rację mieć musi.
Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.
"tytół"- tytuł
"pszeczytalam"- przeczytałam
"wtraziłam"- wtrąciłam
"poto"- po to
"zajze"- zajrzę
"fo"- do
"twojich"- twoich
"wkoncu"- w końcu
Nie wymieniam błędów stylistycznych.
Nie dziękuj.
Ale ja nikomu nie zabraniam pisać , bo mi się nie podoba , wiesz co ić już spać , bo jak widać przyda ci się sen . I nie obchodzi mnie to co czytasz !
Dobranoc , ktoryś raz z rzędu.
Anonim19.07.2015
W sumie nie che, by ona do mnie zaglądała :/ Moje teksty są dla niej za długie.
Może w rankingu wskoczę XD
Anonim19.07.2015
Marina, jak nie zabraniasz, skoro krytykujesz tekst po gatunku? Brzmi jakbyś jednak ty sobie zaprzeczała ^^ It's so funny ;D
Schiroi , ty jesteś na haju czy w gaju . Nie bede się powtarzała co myśle o tobie i nie bede powtarzala argumentów które ty niestety powtarzasz w kazdym komie. A co do twojich tekstow naserio myślałaś ze zajrze . Smieszna jesteś , mam ciekawsze rzeczy do roboty . Hehe
Komentarze (82)
Krótko ale treściwie. ładne opisy, 4:)
Domyśliłem się od razu o co chodzi, ale i tak było niepokojące. Cztery.
Mogłabyś to bardziej rozbudować, siostra XD Fajny opis potworka ^^ I ta tematyka... Vasto cię zainspirował? XD
4/5
Shiroi: nie, nie inspirowałam się Panem Vasto. Po prostu miałam ochotę napisać coś podpadającego pod fantastykę xd
Czy to relacja fotografa po sesji z Anią Rubik ?
Aha, spoczko XD Vasto też ma opowiadania o potworach i mi się skojarzyło, gomene! ^^
Ania Rubik :D
Eeeee ten dzięki Ekler?
A panią Anie to ty zostaw w spokoju
lol z Andzią Rubik :D ona faktycznie ma więcej z wieszaka niż kobiety
Zostawcie Tita... tfuj panią Rubik!
Ale nikt się nie czepia, opis jest bardzo rzetelny!
Nawet bardzo, bardzo!
Dziękować...?
Ile masz lat :x ?
Powtarzam: Nie pyta się niewiasty o wiek :P
Ale chamy i prostaki mogą! :D
Ale już wiem ile :3
Aż poję się spytać skąd...
*boję
Nie boję potworów, ale w tym przypadku zadrżałem ze strachu.
Haha, a to ciekawe...
Gratuluję Ci wyobraźni kochana, zostawiam 5. :)
Wow! To było meeega. Mi się bardzo spodobało! :) 5
Dziękuje Chirs :)
Wiesz jaka forma podziękowań najbardziej mi się spodoba? Jak będziesz tworzyć dalej, nie opuszczając poprzeczki ;)
Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Super. Fajny opis potwora, 5 :)
Powiem szczerze , nie nawidze tak dyrastycznych opowiadań , brrr mam bujną wyobraźnie dlatego wszystko to co czytam automatycznie widze , więc widok był nie przyjemny . Jednagże końcówka cię uratowała , lubie gdy teksty maja już się skończyć a tu nagle takie wow !
Niemówie że tekst jest zły , bo nie jest . Ja jednagże nielubie takich dyrastycznych scen . Wystawiłabym 3 ale nie wystawie nic , nie chcę zebyś pomyślała ze robie ci na złość czy coś takiego .
Tyle odemnie
Eeee tam drastyczne. Czytałam gorsze xd. Dzięki za komentarz i ocenkę (co z tego, że nie wystawioną)
wiem , może przesadzam ale ten potwór ... brrr
Tak może jestem przewrażliwiona , ale przemici te sprawy nie , nie
Ale takst jaknajbardziej ok , pomijając tematykę
:)
Rozumiem. Nie każdemu musi się podobać. Szanuję twoję zdanie i uwagę. Może następnym razem napiszę coś mniej krwawego.
Jak można oceniać kogoś za tematykę to ja nie wiem. Każdy piszę to co chce. Nie ważne czy romans, horror itd., nie powinno się oceniać za gatunek.
jak kto woli shiroi , nie wtrącaj sir
*Się
Sorry, ale ocenianie za gatunek jest chujowe po prostu.
Shiro chowaj nożyczki xd. Mówi się trudno. Nie podoba się to nie ;)
Co nie zmienia faktu, że brak jakiegokolwiek uzasadnienia co do oceny.
Nożyczki żyją własnym życiem XD Nie mam kontroli ;)
Dobrze shiroi jeżeli ci ulży to wystawiam 5 ,
Nie mogę patrzeć jak cierpisz .
Pospolita wkażdym razie do cb nic nie mam ,
:)
Nie mówię, że pięć. Sama podajże oceniłam na cztery. Po prostu brak mi z twej strony argumentów.
Marino nie wystawiaj nic na siłę. Shiroi chodziło to, że nie powinno się obniżać ocen za tematykę. Np. jeśli ktoś kocha romans, a nie nawidzi fantastyki to nie upoważnia go to do krytykowania innego gatunku.
Dokładnie o to mi chodziło, Pospolita XD Jak można porównać ze sobą horror i np. typowy romans? Gatunki trzeba umieć od siebie oddzielać. Mogą się oczywiście zdarzyć opowiadanie mieszane np. romans+horror+fantastyka, ale to również powinno się uwzględniać inaczej.
O Jezu xD a ja myslałam, że go pożre a ja umre na zawał (na śmierć xD) ale ten koniec był najlepszy ^^ zostawiam 5 i lece czytać dalej c:
Dzięku Haruu-chan ;)
dobry tekst, zwlaszcza -Jednak prawdziwy szok przeżyłem, gdy spojrzałem na miejsce, w którym powinno znajdować się serce. Tam nie było nic! Pustka. Dziura. Czarna przestrzeń
Ale jeżeli nie lubie np horrorów to wiadomo ze i czytać tego nie bedzie mi fajnie . Tematyka jest ważna o ile nie najważniejsza . Bezniej nie było by opowiadania . Ale okej jezeli tak uważacie . A co do oceny , wystawiłam ją dlatego że shiroi użekła mnie komentarzem. I co , miało obejc się bez kłotni , ale jak widać czasem się nie da.
Dziękuje Wiksyl :)
Skoro nie odpowiada ci gatunek to nie czytaj - proste. Jednako nie jest to powód do oceniania. Wybieraj gatunki, które ci podpasują, a nie opowiadania osób, które cie skrytykowały.
shiroi i właśnie sama sobie zaprzeczyłaś i janic do pospolitej nie mam ile razy mam mówić. To że nie przepadam za tobą to nie znaczy ze wszystkich traktuje z góry . I zakończmy tą pustą dyskusjr
To tak jakby za każdym razem zamawiać w restauracji wątróbkę, której nienawidzisz. Skoro jest gatunek horror (nie wiem, nie czytałam, strzelam), to jest to dedykowane dla fanatyków tego gatunku.
W którym momencie zaprzeczyłam sama sobie? Nie ocenia się za gatunek i tyle. I właśnie komentujesz wszystkich, którzy biorą udział w dyskusjach.
A tak btw, skoro nagle jesteś taka skłonna do zakończenia rozmowy musi oznaczać, że już kompletnie brak ci argumentów i wymyślasz wszystko jak leci, byle mi udowodnić, że się mylę. Sorry, ale naucz się, że mądrzejszego nie przegadasz.
Ciii, chichutko dziewczyny xD nie ma co sie kłócić i tak na to samo wychodzi xd
I tym miłym akcentem kończymy dyskusję. Dziękuje za obronę, dzięki za krytykę. Dobranoc wszystkim :*
Dobranoc^^
shiroi czepilas mnie się jak rzep psiego ogona , mowie to co myśle i koniec , uważam tak więc pisze i nic ci do tego , jeżeli uważasz ze pisze bez sensu to poco odpisujesz , jak widać ty antyargumentów masz jeszcze sporo .
DOBRANOC!!!
Owszem, mam. Tobie jak widać ich brak.
Poza tym - po prostu nie masz racji. To już nie jest moja wina. Tak samo jak to, że nie potrafisz znaleźć argumentów.
Dziękuje, wymiana zdań z tobą mnie uŻekła.
Proszę skończcie...
shiroi , czepiasz sie , ja naprawde nie rozumuem do czego zmierzasz. Ja nie odpuszcze i dobrze o tym wiesz , chcesz ciągnąc dalejbrak argumentów , bo ja nie , jest już późno
Dobranicki wszystkim i tobie też Shiroi argumenciaro
:)
*Dobranocki
Po prostu naucz się, że nie zawsze masz rację, tym bardziej, kiedy nie masz argumentów, by się bronić. Karaluchy pod poduchy.
Apeluję o rozwagę! Nie idźcie jeszcze spać! xD
Nie zamierzam się z tobą drażnic , ja swoje argumenty podałam , uwazam ze ważne jest to o czym kto pisze , przeczytałam opowiadanie pospolitej bo tytól mnie zaciekawil , pszeczytalam i wtraziłam zdanie , poto własnie to jest aby komentować. Więc zamilcz z łaski swojej, a co do argumentów z checia zajze fo twojich opowiadanek ale jutro , bo dzisiaj jakaś wariatka mnie się czepia
Kolorowych , moze przyśnia ci sie nowe argummenty ,wkoncu tak ci z nimi do twarzy .
Shiro nie odpisuj *modli się*
Naucz się, że nie ocenia się za gatunek. Kilka razy czytałam fantasy, którego wręcz nienawidzę, ale nie oceniałam tekstów po gatunku. Oceniam po treści, przekazie. I właśnie o to chodzi. Każdy może pisać to o czym chce.
Dobra, ja już kończę temat, bo widać głupszy zawsze rację mieć musi.
Za późno XD
*chrup* *chrup* Ewela, popcornu?
Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.
"tytół"- tytuł
"pszeczytalam"- przeczytałam
"wtraziłam"- wtrąciłam
"poto"- po to
"zajze"- zajrzę
"fo"- do
"twojich"- twoich
"wkoncu"- w końcu
Nie wymieniam błędów stylistycznych.
Nie dziękuj.
Ale ja nikomu nie zabraniam pisać , bo mi się nie podoba , wiesz co ić już spać , bo jak widać przyda ci się sen . I nie obchodzi mnie to co czytasz !
Dobranoc , ktoryś raz z rzędu.
W sumie nie che, by ona do mnie zaglądała :/ Moje teksty są dla niej za długie.
Może w rankingu wskoczę XD
Marina, jak nie zabraniasz, skoro krytykujesz tekst po gatunku? Brzmi jakbyś jednak ty sobie zaprzeczała ^^ It's so funny ;D
Xno... dzieki ze mnie poprawiłaś troche chce mi sie spać ale ktos mi nie daje spokoju .
ah śpij, bo właśnie
księżyc ziewa i za chwilę zaśnie
czego pragniesz daj mi znać
ja ci wszystko mogę dać
więc dlaczego nie chcesz spać?
Szeksz, pls... Przystojnych mężczyzn też.
Schiroi , ty jesteś na haju czy w gaju . Nie bede się powtarzała co myśle o tobie i nie bede powtarzala argumentów które ty niestety powtarzasz w kazdym komie. A co do twojich tekstow naserio myślałaś ze zajrze . Smieszna jesteś , mam ciekawsze rzeczy do roboty . Hehe
Marinuś, modelki powinny być piękne, a cienie pod oczami nie służą zdjęciom i wyglądowi. Olej tego Sziroga. :/
A na haju, jak zwykle XD Poza tym mam rację? Masz kontrargumenty, które przebiłyby moje? Nope.
Dziękuję, nie pozdrawiam.
Hehe ty jestes jakąś wariatką , dziewczyo co ja mam jeszcze argumentować ? Weś się ... zamilcz
Tylko wariaci są coś warci ;)
Tak o ile nie są tobą
Weś było to mała i chłopu co niemiara. Dziewki zbłoże zbierały, a chłopy na jadło pracowały.
Tak xno... i to by było na tyle
Dobranocki
Tera zaczyna się zabawa typu:
"- Ty jesteś wariatką!
- Nie, ty jesteś!"
Sorry, ale to nie ze mną. Idę czytać. Oyasumi minna!
Dobra laski! robimy stopa, bo Kuba dodał opka i czeba czytać, a nie chce wątku tutaj stracić. Wracać do narożników!
Laski podpaski, nikt ci tego komentować słońce nie karze.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania