POV XiZ
to już będą dwie generacje
stracone w #postkapitalizm
czy błąd został popełniony
na początku przez pierwszych
czy przez nas na końcu
historyczne nazwiska spierdoliły mi życie
urodziłem się w świecie który nie spełnił obietnic
następni przyszli już z wiedzą i bez wiary
wszystko się kończy
Komentarze (4)
ostatnia linijka to wielkie odkrycie
W gruncie rzeczy, dla pokolenia Z tak.
Dla mojego wszystko się zaczynało. Dla nich kończy.
no i kolejny wulgarny współczesny wiersz. Co jest nie tak z obecnym pokoleniem poetów xd?
Myślę, że nic nie jest z nimi nie tak. Jest to taka sama forma wyrazu, jak każda inna. Zdarzało mi się pisać wulgarne wiersze, zdarzało niewulgarne.
A raczej nie jestem też reprezentatywny dla całej grupy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania