-Autor: Pan BuczybórCzytano 436 razyData dodania: 03.12.2016
Średnia ocena: 4.9 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić34
Prawie jak Fredro ;)
Do mistrza mi jeszcze daleko
fajne
Sympatyczne, sam jako dumny przuchacz i notoryczny głodomór parę razy się uśmiechnąłem.
Śmiech to zdrowie i spala kalorke
*kalorie
Tak już trwa rozmowa o gusty! - wytrąca z rytmu. Gdyby obciąć; "Tak już trwa mowa o gusty" byłoby chyba lepiej. Ale oczywiście za pomysła 5 za resztę 4,75 razem średnia ...5
Dzięki za propozycję. Może poprawię
Nie ma nic gorszego, jak brzuch "na głodzie". Piąteczka zapodana:)
Dzięki ci składam
Niezły konflikt ,dobry pomysł;-) Postawiłeś chłopa w ciężkiej sytuacji ;-) Ode mnie 5 za pomysł ;-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
Prawie jak Fredro ;)
Do mistrza mi jeszcze daleko
fajne
Sympatyczne, sam jako dumny przuchacz i notoryczny głodomór parę razy się uśmiechnąłem.
Śmiech to zdrowie i spala kalorke
*kalorie
Tak już trwa rozmowa o gusty! - wytrąca z rytmu. Gdyby obciąć; "Tak już trwa mowa o gusty" byłoby chyba lepiej. Ale oczywiście za pomysła 5 za resztę 4,75 razem średnia ...5
Dzięki za propozycję. Może poprawię
Nie ma nic gorszego, jak brzuch "na głodzie". Piąteczka zapodana:)
Dzięki ci składam
Niezły konflikt ,dobry pomysł;-) Postawiłeś chłopa w ciężkiej sytuacji ;-) Ode mnie 5 za pomysł ;-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania