-

 

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Nuncjusz 03.12.2016

    Prawie jak Fredro ;)

  • Pan Buczybór 03.12.2016

    Do mistrza mi jeszcze daleko

  • CHUPACHUPS20 03.12.2016

    fajne

  • Nazareth 03.12.2016

    Sympatyczne, sam jako dumny przuchacz i notoryczny głodomór parę razy się uśmiechnąłem.

  • Pan Buczybór 03.12.2016

    Śmiech to zdrowie i spala kalorke

  • Pan Buczybór 03.12.2016

    *kalorie

  • Karawan 03.12.2016

    Tak już trwa rozmowa o gusty! - wytrąca z rytmu. Gdyby obciąć; "Tak już trwa mowa o gusty" byłoby chyba lepiej. Ale oczywiście za pomysła 5 za resztę 4,75 razem średnia ...5

  • Pan Buczybór 03.12.2016

    Dzięki za propozycję. Może poprawię

  • Adam T 03.12.2016

    Nie ma nic gorszego, jak brzuch "na głodzie". Piąteczka zapodana:)

  • Pan Buczybór 03.12.2016

    Dzięki ci składam

  • illibro 04.12.2016

    Niezły konflikt ,dobry pomysł;-) Postawiłeś chłopa w ciężkiej sytuacji ;-) Ode mnie 5 za pomysł ;-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania