powiązanie
ty.
za tobą będę tęsknić zawsze
i na zawsze
mimo każdego innego
to ty plątasz mi się w głowie kolego
ty potrafisz mnie rozweselić
kiedy życie jest jak szare mury
to dzięki tobie szczerze się śmieję
i to w tobie pokładam nadzieję
dzięki tobie wiem czym radość
i z tobą wiąże mą młodość
dziękuję ci za każdą chwilę
i co rusz wracam tam, i ginę
i będę wracać zawsze
bo jesteś jak anioł co nade mną czuwa
mimo że serce daleko odfruwa
czuję powiązanie ale niech to co ma się stanie.
Komentarze (4)
Ewidentnie "powiązanie" wiąże się z bólem brzucha wywołanym faktem, że w głowie podmiotu "pląta" się adresat. Innej wykładni nie ma.
dlaczego akurat z bólem brzucha?
k421u74 Dlatego, że zamiast poprawiać błędy. PLĄCZESZ się w komentarzach.:(
piliery Straszny nitpicker z ciebie, zwyczajnie tak mi bardziej pasowało, a jest to forma dopuszczalna. Co więcej, pisałam to "na luzie", bez większego starania i jest to mój pierwszy raz jak wylewam myśli na "kartkę", więc nie wiem o co ten problem:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania