Poprzednie części: Powiedz coś
Powiedz
Powiedz, że oddasz wszystko,
Bylebym była blisko,
Że dotkniesz mojej dłoni,
Bym wiedziała, że nie muszę się bronić,
Że zwiedzimy cały świat,
Tak piękny jak róży kwiat,
Że będziemy latać w obłokach,
I na zawsze siebie kochać,
Że napiszesz dla mnie wiersze,
Które będą jak najszczersze,
Będę je czytać dniami i nocami,
Żebym wiedziała jacy razem jesteśmy wspaniali,
Będę Cię całować na dzieńdobry,
By sobie przypominać jaki jesteś szczodry,
Że pokolorowałeś mój życia rysunek,
Który nie dał rady żaden trunek.
Następne części: Powiedz jak mam czuć
Komentarze (4)
Ostatnia zwrotka mnie rozwaliła :) Nie dał rady żaden trunek (tu masz wszak rację całkowitą widziałem osoby które piją by zapomnieć o miłości lub o stracie ale nic to nie daje) Wiesz już że nie lubie miłosnych wierszy jednak twoje czytam z niebywałą radością (czy radość jest we smutku? Być może tak? Mawia się szczęście w nieszczęściu) Ale podsumowując smutne jak cholera aż serce pożera :) Wiesz co daje za ocenę ? Zdania jak zwyklę nie zmienię :) 5 :)
Dziękuję :) sama siebie dobijam jak piszę o miłości, ale czego nie dla siebie nie robi? :')
Julsia Nie wiem Julio ale każdy odreagowuje inaczej :) Czego się dla siebie nie robi? Racja wiele robimy,mniej możemy,mniej zrozumieć rzeczy umiemy :P :) Spokojnie już ci nie spamuje :)
Faajnee :) :) 5 !
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania