-

 

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Canulas 06.03.2019

    Marg, wiersz jest średni, ale za to, że nie zniżasz siedo kopiowania cudzych treści, tylko walczysz jak umiesz, masz ode mnie pełnokrwistą piątkę.

  • Margerita 06.03.2019

    dzięki

  • Łak 06.03.2019

    Wiersz nie jest słaby, ale też nie zachwyca, natomiast ma coś w sobie. Jak dla mnie 3 lub 4, poczytam jeszcze i pomyślę.

  • Canulas 06.03.2019

    Tak, ja się zgadzam. Obiektywnie gdzieś na 3+, ale raz na jakiś czas warto wyjść poza treść stricte i docenić samą postawę. A Marg, mimo że cholera straszna, to chociaż uczciwa

  • Margerita 06.03.2019

    Dzięki za przeczytanie i komentarz

  • Buczykp 06.03.2019

    Co za miazga . Zwiewna domo bardzo poetycki ten wiersz .

  • Buczykp 06.03.2019

    Dam ci 5

  • Margerita 06.03.2019

    Dziękuję ale co miazga?

  • sensol 06.03.2019

    one way system

  • Margerita 06.03.2019

    co?

  • sensol 06.03.2019

    Margerita na jedno kopyto

  • Bogumił 06.03.2019

    Ładny, najbardziej podoba mi się ten fragment: suche liście, jak maleńkie baletnice

    "Suche liście które jak

    Maleńkie baletnice wirują"

  • Margerita 06.03.2019

    dziękuję

  • Bogumił 06.03.2019

    Margerita Cały wiersz jest przyjemny, nie tylko ten jeden fragment:) Pozdrawiam.

  • Florian Konrad 06.03.2019

    egzalto

  • Margerita 06.03.2019

    Co? Chyba nie rozumiem

  • Mia123a 06.03.2019

    Cześć Marg. Dawno do ciebie nie zaglądałam. Tyle ostatnio piszesz ze nie wyrabiam z czytaniem ;). Wiersz całkiem ok, aczkolwiek do tańca to on mnie nie porwał. Ale dam 4 ;)

  • Margerita 06.03.2019

    Dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania