Tak, ja się zgadzam. Obiektywnie gdzieś na 3+, ale raz na jakiś czas warto wyjść poza treść stricte i docenić samą postawę. A Marg, mimo że cholera straszna, to chociaż uczciwa
Cześć Marg. Dawno do ciebie nie zaglądałam. Tyle ostatnio piszesz ze nie wyrabiam z czytaniem ;). Wiersz całkiem ok, aczkolwiek do tańca to on mnie nie porwał. Ale dam 4 ;)
Komentarze (18)
Marg, wiersz jest średni, ale za to, że nie zniżasz siedo kopiowania cudzych treści, tylko walczysz jak umiesz, masz ode mnie pełnokrwistą piątkę.
dzięki
Wiersz nie jest słaby, ale też nie zachwyca, natomiast ma coś w sobie. Jak dla mnie 3 lub 4, poczytam jeszcze i pomyślę.
Tak, ja się zgadzam. Obiektywnie gdzieś na 3+, ale raz na jakiś czas warto wyjść poza treść stricte i docenić samą postawę. A Marg, mimo że cholera straszna, to chociaż uczciwa
Dzięki za przeczytanie i komentarz
Co za miazga . Zwiewna domo bardzo poetycki ten wiersz .
Dam ci 5
Dziękuję ale co miazga?
one way system
co?
Margerita na jedno kopyto
Ładny, najbardziej podoba mi się ten fragment: suche liście, jak maleńkie baletnice
"Suche liście które jak
Maleńkie baletnice wirują"
dziękuję
Margerita Cały wiersz jest przyjemny, nie tylko ten jeden fragment:) Pozdrawiam.
egzalto
Co? Chyba nie rozumiem
Cześć Marg. Dawno do ciebie nie zaglądałam. Tyle ostatnio piszesz ze nie wyrabiam z czytaniem ;). Wiersz całkiem ok, aczkolwiek do tańca to on mnie nie porwał. Ale dam 4 ;)
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania