Powitanie!!
Witajcie! Właśnie dołączyłam do tego portalu i pomyślałam, iż ludzka kultura wymaga przywitania.
Nazywam się Kaja Matsuoka. Skąd dziwne naziwsko? Kiedy byłam młoda (kiedy to było!) pojechałam do kilku krajów Azji. Tam, gdy dotarłam do Japonii, poznałam swojego męża, Rina. Zaczęłam z nim rozmawiać, ponieważ miał imię jak postać z anime. Ja wróciłam do Polski, ale uczucie zostało. W końcu to on przyleciał do mnie i stamtąd już poszło z górki :-)
Ale nie o tym chcę powiedzieć! Cóż, mam trzydzieści pięć lat i szczerze? Czuję się o dziesięć lat młodsza. Mieszkam w Giżycku, studiowałam ekonomię i pracowałam w banku, ale od kilku lat już tego nie robię. Kocham podróżować, robić zdjęcia i pichcić. Właśnie... To co ja robię na portalu literackim?
Z moim trafieniem tu wiąże się smutniejsza historia. Moja trzynastoletnia córka Fuyuko choruje na zespół Marfana. Mimo iż teraz czuje się chwilowo dobrze, ciągle leży w szpitalu po cięższym okresie. Podczas jej choroby nauczyłam się wielu rzeczy, doznałam nowych emocji. Postanowiłam przelać je na papier.
Mam nadzieję, iż będę się tu z wszystkimi dobrze dogadywać!
Pozdrawiam moją ukochaną rodzinę: Rina, Fuyuko Elizę, Sousuke Tomka i Daikiego Mariusza :-*
Komentarze (9)
wow, ciekawa z Ciebie persona ;) Witaj! Miło mi niezmiernie i chetnie poczytam co napiszesz
Dziękuję uprzejmie, Filipie :D Również do ciebie zajrzę :)))
Witaj, ah ja również miałam okres, gdy marzyłam o zamążpójściu z kraju twojego męża, widać jesteś żywym przykładem, że można znaleźć "postać z anime". Trzymam kciuki za pierwszy tekst, chętnie przeczytam
Tosiek wciąż czeka
Dzięki, Efrio :-) Rinowi daleko do postaci z anime, ale kocham go takiego, jakim jest :-D Ja także zerknę z chęcią na twoją twórczość ;-)
Czym więcej tym lepiej ^^ Witaj :D
Ichigo-chan, nick japoński, avek też :-) Moja córka bardzo lubi to anime. Dziękuję za powitanie :-D
Witamy :) Zaciekawiło mnie to Twoje powitanie i autocharakterystyka. Na pewno zajrzę, kiedy wstawisz coś nowego. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży :) Pozdrawiam.
Witaj :) Miło z Twojej strony, że się tak szczegółowo przedstawiłaś :) Z tego, co czytałam, masz naprawdę ciekawe życie. Twoje historie na pewno będą zrozumiałe i dobre w odbiorze. Czekam, aż coś opublikujesz : )
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania