W moim mieście w jednym Pubie ostatnimi czasy szesnastolatek wbił nóż komuś w plecy, bo się pokłócili o miejsce w kolejce. Życie zaskakuje. Nie zawsze miło. W Łodzi to było, Pub się nazywa "Biblioteka"
Armila czy Olcia, strasznie pokrętne masz myśli, nawet bym powiedziała trochę zaburzone. 3. Pozdrawiam.
Krytyk28.12.2016
Teodorze, niestety muszę się tutaj z Tobą zgodzić :( Opowiadanie nie powala, fabuła lipna. Dodałbym trochę więcej mroczności, ale mimo wszystko, opowiadanie zamiast sprawić jakieś dreszcze po przeczytaniu, to... Nie. 2, musisz się jeszcze wiele nauczyć:) i wybacz za tą krytykę, ale to norma tutaj.
Komentarze (11)
Ta kokarda musiała być droga :) czekam na kolejne. 5 ;p
Ja tam bym dała sobie 1 <3
Ewentualnie 2-
Co to za bzdury? O powtórzeniach w tekście już nie będę pisać. Ode mnie 1 za całokształt. Kokardka? Serio? Ehhh...
Spoko, dzięki za pomoc w początkach :D
W moim mieście w jednym Pubie ostatnimi czasy szesnastolatek wbił nóż komuś w plecy, bo się pokłócili o miejsce w kolejce. Życie zaskakuje. Nie zawsze miło. W Łodzi to było, Pub się nazywa "Biblioteka"
illibro To dla Teodora wiadomość o tym szesnastolatku.
Armila czy Olcia, strasznie pokrętne masz myśli, nawet bym powiedziała trochę zaburzone. 3. Pozdrawiam.
Teodorze, niestety muszę się tutaj z Tobą zgodzić :( Opowiadanie nie powala, fabuła lipna. Dodałbym trochę więcej mroczności, ale mimo wszystko, opowiadanie zamiast sprawić jakieś dreszcze po przeczytaniu, to... Nie. 2, musisz się jeszcze wiele nauczyć:) i wybacz za tą krytykę, ale to norma tutaj.
A dziękuje, te opowiadanie jest raczej pisane z nudów i nie spodziewałam się nawet na ocenę 2, ale dziękuję <3
Jestem ciekawy tych Czech ;-)
Co ja miałam w głowie xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania