Pożegnanie
weź mi stąd ten
pieprzony tlen
oddaj wspomnienia i spakuj lęki
zabierz serce, wyrwij spod żeber
i moje zdjęcie
zapomnij wreszcie.
weź swoje sny z parapetu w sypialni
zdejmij koszulę utkaną z próśb
zostaw mnie, proszę
nie pytaj więcej
czy znowu przyjdę
w tamtej sukience
Komentarze (27)
Przepiękne!!!! 5!
Dzięki.
Pożegnania wyzwalają we mnie skrajne emocje, dlatego ich nienawidzę. 5
We mnie również. Dzięki za 5.
Piękne. 5
Dzięki :)
Przeszywające. Emocjonalne. Prawdziwe. Osobiste.
Cztery słowa, a jak wiele mówią.
bez zbędnego gadania 5
Dzięki ;)
Twoje pożegnanie to zapomnienie, a bez tlenu też można żyć tam gdzie ktoś czeka. Miłego 5
Bez wszystkiego można żyć. Ale czy pozbawiając się niektórych aspektów, jakie oferuje nam życie, żyjemy naprawdę?
Dzięki za ocenę.
Drżączka żyjemy tylko co to za życie
Jakie to wszystko smutne. Takie brutalne i bolesne. Małe tragedie, których się nie rozumie, dopóki nie przeżyje samemu. Nie można pomóc... nie ma pomocy... jest tylko pustka. Odchodzenie... każde odchodzenie jest trudne. Oddałaś emocje, których się boimy i które są wtopione w życie. 5
Pozdrawiam
Podła rutyna, której, gdyby głębiej się przyjrzeć, doświadczamy co dnia. Codziennie ktoś odchodzi. Kurier, który przyniósł paczkę. Obcy ludzie, mijający nas na ulicy. Ktoś się rozłącza, nie odpowiada. Nic ważnego, coś, do czego jesteśmy z pozoru przyzwyczajeni, a jednak gdy przychodzi co do czego, okazujemy słabość. Odejście bliskiej osoby to coś, na co nigdy nikt nie będzie gotowy. Na to nie można się przygotować.
Również pozdrawiam i dziękuję za ocenę.
G
E
N
I
A
L
N
E
Nie pamiętam, kiedy czytałem coś podobnego, z taką metaforyką, "wyrwij spod żeber serce" t czysta poezja 5
Dziękuję :)
Drżączka hehehe
Neurotyk, zdechnijze juz.
IdealnE
Jak masz zamknięte oczy, to skąd wiesz, że idealne?:)
Zamknięte oczy mam właśnie na tego typu uszczypliwe zbędne komentalne twojego autorstwa
zamknieteoczymam i tak trzymaj, mądrze powiedziane
Zostawiam Ci anonimową piątkę ;)
Anonimowo dziękuję.
Pożegnania są bolesne, ale trzeba iść dalej przez życie.5
Piękne :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania