Pożegnanie w stylu drabble
Mój drogi!
Niezmiernie mi przykro. Dlaczego los jest tak okrutny? Dlaczego musimy się rozstać? Ileż to wspólnie spędzonych lat? Czternaście? Przecież mogło być ich więcej. Czy byłam aż tak zła, że nie wytrzymałeś? Nie dbałam o ciebie wystarczająco? Naprawdę bardzo się starałam. Przyznaję, bywały dni, że oddalaliśmy się od siebie i rzadko spędzaliśmy czas razem, ale przecież było tak wiele pięknych wspólnych chwil. Mam nadzieję, że też tak uważasz. Nigdy ci tego chyba nie powiedziałam, ale byłeś dla mnie ochroną i wsparciem. Doskonale pamiętam nasz pierwszy wieczór, gdy odpędziłeś atakującą mnie sforę psów.
Żegnaj mój czerwony parasolu z drewnianą rączką.
Komentarze (8)
czternaście lat jeden parasol - bardzo porządny musiał być
Jaki właściciel, taki parasol.
Świetny drabble i bardzo w moim stylu.
Z ogromnym podobaniem.
Bardzo dziękuję.
Ja wszędzie zostawiam parasolki... szok, że tu tyle lat jeden
To jak cud!
Ależ skąd. Zaraz cud. Jak się dba, to się ma.
Zapraszamy do Niepowtarzalnych O!
Dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania