Usunięty.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Marzycielka29 06.07.2015

    Doprowadziłaś mnie do łez! Kurcze Jesteś niesamowita!!! Jestem bardzo empatyczną osobą i czytając to miałam przed oczami moją córcie 5

  • Ktokolwiek 06.07.2015

    Dziękuję :) pozdrów serdecznie córeczkę :*

  • Majeczuunia 06.07.2015

    Przypomniało mi się moje opowiadanie i też zaczęłam buczeć T.T Ale ty masz talent do pisania wierszy, pożycz go trochę! :) Oczywiście piątal

  • Anonim 06.07.2015

    Trafiłam na twój wiersz akurat po przeczytaniu opowiadania, gdzie matka zmarła tuż po narodzinach swojej córeczki. Przypadek? Nie sądzę. Zostawiam pięć, zarówno ty jak i Autor Anonimowy doprowadziłyście mnie do łez ;)

  • Ktokolwiek 06.07.2015

    :) psieplasiam?

  • Majeczuunia 06.07.2015

    Shiro-chan, też to czytałam :( Takie coś akurat zawsze mnie rozbija emocjonalnie. Ktokolwiek, nie zawsze płaczę na książkach/wierszach, ale tobie się udało :(

  • Anonim 06.07.2015

    Ta, rozbita na kawałki co? :(
    Spoko Aśka, to twój duży plus, kochana :***

  • Vasto Lorde 06.07.2015

    Ktokolwiek, ty masz naprawdę talent do wierszy ;0 5

  • Ktokolwiek 06.07.2015

    Dziękuję bardzo za mile słowa :)

  • NataliaO 06.07.2015

    Genialnie piszesz wiersze; 5:)

  • KarolaKorman 07.07.2015

    Twój wiersz jest przepiękny! Wzruszający 5 :)

  • Natasha 09.07.2015

    Niesamowity wiersz. Aż brak mi słów :D

  • Rasia 05.08.2016

    "tak :" - bez spacji
    "Maleńki kwiatuszu świata" - kwiatuszku*
    Przykry ten wiersz, a równocześnie da się w nim wyczuć taką troskę i silne, matczyne uczucie. Bardzo mi się podoba sposób kojenia przez matkę nerwów. Ładnie Ci to wyszło, zostawiam 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania