Przypomniało mi się moje opowiadanie i też zaczęłam buczeć T.T Ale ty masz talent do pisania wierszy, pożycz go trochę! :) Oczywiście piątal
Anonim06.07.2015
Trafiłam na twój wiersz akurat po przeczytaniu opowiadania, gdzie matka zmarła tuż po narodzinach swojej córeczki. Przypadek? Nie sądzę. Zostawiam pięć, zarówno ty jak i Autor Anonimowy doprowadziłyście mnie do łez ;)
Shiro-chan, też to czytałam :( Takie coś akurat zawsze mnie rozbija emocjonalnie. Ktokolwiek, nie zawsze płaczę na książkach/wierszach, ale tobie się udało :(
Anonim06.07.2015
Ta, rozbita na kawałki co? :(
Spoko Aśka, to twój duży plus, kochana :***
"tak :" - bez spacji
"Maleńki kwiatuszu świata" - kwiatuszku*
Przykry ten wiersz, a równocześnie da się w nim wyczuć taką troskę i silne, matczyne uczucie. Bardzo mi się podoba sposób kojenia przez matkę nerwów. Ładnie Ci to wyszło, zostawiam 5 :)
Komentarze (13)
Doprowadziłaś mnie do łez! Kurcze Jesteś niesamowita!!! Jestem bardzo empatyczną osobą i czytając to miałam przed oczami moją córcie 5
Dziękuję :) pozdrów serdecznie córeczkę :*
Przypomniało mi się moje opowiadanie i też zaczęłam buczeć T.T Ale ty masz talent do pisania wierszy, pożycz go trochę! :) Oczywiście piątal
Trafiłam na twój wiersz akurat po przeczytaniu opowiadania, gdzie matka zmarła tuż po narodzinach swojej córeczki. Przypadek? Nie sądzę. Zostawiam pięć, zarówno ty jak i Autor Anonimowy doprowadziłyście mnie do łez ;)
:) psieplasiam?
Shiro-chan, też to czytałam :( Takie coś akurat zawsze mnie rozbija emocjonalnie. Ktokolwiek, nie zawsze płaczę na książkach/wierszach, ale tobie się udało :(
Ta, rozbita na kawałki co? :(
Spoko Aśka, to twój duży plus, kochana :***
Ktokolwiek, ty masz naprawdę talent do wierszy ;0 5
Dziękuję bardzo za mile słowa :)
Genialnie piszesz wiersze; 5:)
Twój wiersz jest przepiękny! Wzruszający 5 :)
Niesamowity wiersz. Aż brak mi słów :D
"tak :" - bez spacji
"Maleńki kwiatuszu świata" - kwiatuszku*
Przykry ten wiersz, a równocześnie da się w nim wyczuć taką troskę i silne, matczyne uczucie. Bardzo mi się podoba sposób kojenia przez matkę nerwów. Ładnie Ci to wyszło, zostawiam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania