.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Rossy 23.12.2016

    Sami Tennysonowie na tym portalu, jak widzę... ;) 5, 5, 5!

  • Noren72 23.12.2016

    Dziękuję: ))

  • ÓsmyKolor 23.12.2016

    Urzekający,Ujmujący dużo by pisać ale tak naprawdę odpowiednie słowo to 5

  • Alicja 23.12.2016

    Udało Ci się stworzyć piękny obraz, który potrafiłam sobie wyobrazić. 5 :)

  • Noren72 23.12.2016

    Dziękuję za Wasze komentarze: )

  • Rasia 25.12.2016

    Tutaj podobnie jak w przedostatnim wierszu - bardzo klimatyczne tło, na czasie. W ogóle zauważyłam, że strasznie lubisz tworzyć w klimatach nocy (pojawiły się z nią trzy tytuły bodajże w dwa dni :)) i poranka, tyle że noc jest u Ciebie porą magiczną, a poranek takim zniszczeniem sennych marzeń, szarym powrotem do rzeczywistości i synonimem raczej nieprzyjemnych skojarzeń. Końcówka wiersza w ogóle tak dosłownie rozpatrując, to przypomina mi ostatniego człowieka na Ziemi, który stoi pośrodku mrozu i zgliszcz świata, sam jedyny. 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania