Marg w sumie jakby się tak mocno spiął to by dało się zaśpiewać :) chociaż z melodią mam problem :)
tak sobie czytałem na spokojnie, może i nie jest to dzieło, ale skojarzyło mi się z piosenką Andrzeja Rosiewicza (wielki jego hit) " Brunetki blondynki" . Pamiętam jak kiedyś popracowałaś nad piosenką Lady Pank to wyszło to całkiem ciekawie. zajrzyj do tej piosenki co ci napisałem, może coś ci fajnego przyjdzie do głowy.
Komentarze (19)
Heh, niby takie jakie jest, ale uśmiech na twarzy się pojawia. No, zabawne całkiem jak się to czyta...
dzięki a czy dało się to zaśpiewać
Margerita ja sprobuje zaśpiewać wieczorem przy goleniu, jak sie nie potne tzn że jest ok. Jeszcze tu zajrzę jak przeżyje, to ci powiem :)
Maurycy Lesniewski
okey
JAK TO CZYTAM TO MAM WRR
Picze kłaki?
Marg w sumie jakby się tak mocno spiął to by dało się zaśpiewać :) chociaż z melodią mam problem :)
tak sobie czytałem na spokojnie, może i nie jest to dzieło, ale skojarzyło mi się z piosenką Andrzeja Rosiewicza (wielki jego hit) " Brunetki blondynki" . Pamiętam jak kiedyś popracowałaś nad piosenką Lady Pank to wyszło to całkiem ciekawie. zajrzyj do tej piosenki co ci napisałem, może coś ci fajnego przyjdzie do głowy.
na pewno zajrzę ale nie na razie bo nawiązała współpracę z zespołem jak wszystko dobrze pójdzie to powstanie piosenka
Margerita mam sprawę, odezwij się do mnie, mój pomysł może ci sie spodobać.
Maurycy Lesniewski
słucham
Margerita napisz do mnie maile u mnie na profilu znajdziesz, to pogadamy bez świadków :)
jak masz ochotę oczywiście
Maurycy Lesniewski
później się odezwę
Margerita spoko, nic pilnego, ale mysle, że powinnaś być zadowolona
Maurycy Lesniewski
napisałam Ci meila
Będziesz gwiazdą? No i fajnie. Gratki
Oj tam zaraz gwiazdą ale spełni się moje marzenie o tym że mój tekst zostanie zaśpiewany przez disco polo
Czy spełniło się i tekst został przyjęty?
Jeśli tak, to gratuluję i pytanie : -jaki zespół mam wpisać, by to usłyszeć?
Pozdrawiam
No Mar nie poznaję ciebie. Krążek Margerity to jest coś. Jedną, czy więcej piosenek? Pozdrawiam:)
na razie jedną im wysłałam dokładnie tą co jest powyżej
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania