-

-

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Pan Buczybór 09.11.2017

    Heh, niby takie jakie jest, ale uśmiech na twarzy się pojawia. No, zabawne całkiem jak się to czyta...

  • Margerita 09.11.2017

    dzięki a czy dało się to zaśpiewać

  • Margerita ja sprobuje zaśpiewać wieczorem przy goleniu, jak sie nie potne tzn że jest ok. Jeszcze tu zajrzę jak przeżyje, to ci powiem :)

  • Margerita 09.11.2017

    Maurycy Lesniewski
    okey

  • Lieberman 09.11.2017

    JAK TO CZYTAM TO MAM WRR

  • Nuncjusz 09.11.2017

    Picze kłaki?

  • Marg w sumie jakby się tak mocno spiął to by dało się zaśpiewać :) chociaż z melodią mam problem :)
    tak sobie czytałem na spokojnie, może i nie jest to dzieło, ale skojarzyło mi się z piosenką Andrzeja Rosiewicza (wielki jego hit) " Brunetki blondynki" . Pamiętam jak kiedyś popracowałaś nad piosenką Lady Pank to wyszło to całkiem ciekawie. zajrzyj do tej piosenki co ci napisałem, może coś ci fajnego przyjdzie do głowy.

  • Margerita 09.11.2017

    na pewno zajrzę ale nie na razie bo nawiązała współpracę z zespołem jak wszystko dobrze pójdzie to powstanie piosenka

  • Margerita mam sprawę, odezwij się do mnie, mój pomysł może ci sie spodobać.

  • Margerita 10.11.2017

    Maurycy Lesniewski
    słucham

  • Margerita napisz do mnie maile u mnie na profilu znajdziesz, to pogadamy bez świadków :)
    jak masz ochotę oczywiście

  • Margerita 10.11.2017

    Maurycy Lesniewski
    później się odezwę

  • Margerita spoko, nic pilnego, ale mysle, że powinnaś być zadowolona

  • Margerita 10.11.2017

    Maurycy Lesniewski
    napisałam Ci meila

  • riggs 10.11.2017

    Będziesz gwiazdą? No i fajnie. Gratki

  • Margerita 10.11.2017

    Oj tam zaraz gwiazdą ale spełni się moje marzenie o tym że mój tekst zostanie zaśpiewany przez disco polo

  • Robert. M 15.05.2018

    Czy spełniło się i tekst został przyjęty?
    Jeśli tak, to gratuluję i pytanie : -jaki zespół mam wpisać, by to usłyszeć?
    Pozdrawiam

  • Pasja 10.11.2017

    No Mar nie poznaję ciebie. Krążek Margerity to jest coś. Jedną, czy więcej piosenek? Pozdrawiam:)

  • Margerita 10.11.2017

    na razie jedną im wysłałam dokładnie tą co jest powyżej

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania