Chyba nie rozumiem :T Ta pralka zadala mu eee orgazm, ktory okazal sie bolesny? Bo znalazlem podtekst do stanislawa lema i jego "robotow do celow seksualnych" o ktorych wspomina w Pokoj na ziemi.Chodzilo o to ze maszyna nie zastapi czlowieka w pewnych sprawach? :T
Anonim29.06.2015
Jared, coś pokonociłeś :) odstaw Lema na tą chwilę
przede wszystkim bohaterką jest kobieta a nie facet
orgazm nie okazał się bolesny tylko oczekiwanie na niego
Anonim29.06.2015
Ano faktycznie baba :D Sorry czytam w komie te male literki... ale utwor byl dla mnie troche trudny przyznaje :0 Chyba dalej nie lapie..
ja rozumiem tak dziewczyna chciała przeżyć orgazm i ktoś jej podpowiedział o sposobie z pralką
więc nastawiła pranie i usiadła na pralce czekając na orgazm, no i miała go :)
Anonim29.06.2015
Ale jakie jest przeslanie? :D
Anonim29.06.2015
no ale czego tu nie rozumiesz? wszystko jak na tacy :)
baba, chciała w końcu poczuć niebo w tyłku, więc siadła na pralce /jak jej doradziły koleżanki/ i doznała tego nieba, przy okazji się mocząc obwicie, tak bywa przy dobrych orgazmach
za dużo chyba się doszukujesz, tu jest tylko nietypowe zastosowanie pralki, połączenie przyjemnego z pożytecznym, bielizna wyprana, umysł też
Komentarze (28)
Dobre choć nie przemawiało do mnie jak poprzednie wersje. Ciekawy sposób przedstawienia prania ... czy orgazmu. 4:)
poprzednie wersje? nie bardzo rozumiem
"poprzednie wersje" miałam namyśli inne Twoje wiersze lub krótkie opowiadanka
aha, myślałem, że poprzednie wersje tego co tu jest
to kolejny próbny balon, mam zadanie napisać coś o pralce, na konkurs :)
To powodzenia życzę! :)
ee i tak nie wygram, za słaby jestem w te klocki :)
a w sumie dlaczego nie przemawia? za słabo się wczułem w ten orgazm?
Pja tez dam 4 zabraklo mi twojego filipowego poczucia humoru troche :B
Tak dla mnie to był orgazm ale bardzo przeciętny.
no to nie miało byc na wesoło
Może brakowało lekkości ujęcia orgazmu.
Chyba nie rozumiem :T Ta pralka zadala mu eee orgazm, ktory okazal sie bolesny? Bo znalazlem podtekst do stanislawa lema i jego "robotow do celow seksualnych" o ktorych wspomina w Pokoj na ziemi.Chodzilo o to ze maszyna nie zastapi czlowieka w pewnych sprawach? :T
Jared, coś pokonociłeś :) odstaw Lema na tą chwilę
przede wszystkim bohaterką jest kobieta a nie facet
orgazm nie okazał się bolesny tylko oczekiwanie na niego
Ano faktycznie baba :D Sorry czytam w komie te male literki... ale utwor byl dla mnie troche trudny przyznaje :0 Chyba dalej nie lapie..
ja rozumiem tak dziewczyna chciała przeżyć orgazm i ktoś jej podpowiedział o sposobie z pralką
więc nastawiła pranie i usiadła na pralce czekając na orgazm, no i miała go :)
Ale jakie jest przeslanie? :D
no ale czego tu nie rozumiesz? wszystko jak na tacy :)
baba, chciała w końcu poczuć niebo w tyłku, więc siadła na pralce /jak jej doradziły koleżanki/ i doznała tego nieba, przy okazji się mocząc obwicie, tak bywa przy dobrych orgazmach
za dużo chyba się doszukujesz, tu jest tylko nietypowe zastosowanie pralki, połączenie przyjemnego z pożytecznym, bielizna wyprana, umysł też
Można przeżyć orgazm nawet z pralką ;)
albo z prysznicem ;p
chłop w sumie jest do niczego niepotrzebny, chyba tylko do tego , żeby wkurwiał, rzadko który facet daje kobiecie to szczęście co pralka :)
lub z długopisem :)
:O o tym to nie wiedziałem
Nie tylko facet wkurwia więc Filip do czego jest potrzebny mężczyzna... :)
w epoce in vitro to już chyba do tego żeby był dawcą nasienia, a pewnie za niedługo i to mu zostanie zabrane, więc tylko do odstrzału :)
Nie. Mężczyźni są potrzebni, nikt tak nie przytula dobrze jak oni ;)
A to takie buty... :D
Nati, masz przytulasa ode mnie :)
Dziękuje :) Przytulam się:*
Kolejny śmieszny tekst 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania