.

.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • NataliaO 29.06.2015

    Dobre choć nie przemawiało do mnie jak poprzednie wersje. Ciekawy sposób przedstawienia prania ... czy orgazmu. 4:)

  • Anonim 29.06.2015

    poprzednie wersje? nie bardzo rozumiem

  • NataliaO 29.06.2015

    "poprzednie wersje" miałam namyśli inne Twoje wiersze lub krótkie opowiadanka

  • Anonim 29.06.2015

    aha, myślałem, że poprzednie wersje tego co tu jest
    to kolejny próbny balon, mam zadanie napisać coś o pralce, na konkurs :)

  • NataliaO 29.06.2015

    To powodzenia życzę! :)

  • Anonim 29.06.2015

    ee i tak nie wygram, za słaby jestem w te klocki :)
    a w sumie dlaczego nie przemawia? za słabo się wczułem w ten orgazm?

  • Anonim 29.06.2015

    Pja tez dam 4 zabraklo mi twojego filipowego poczucia humoru troche :B

  • NataliaO 29.06.2015

    Tak dla mnie to był orgazm ale bardzo przeciętny.

  • Anonim 29.06.2015

    no to nie miało byc na wesoło

  • NataliaO 29.06.2015

    Może brakowało lekkości ujęcia orgazmu.

  • Anonim 29.06.2015

    Chyba nie rozumiem :T Ta pralka zadala mu eee orgazm, ktory okazal sie bolesny? Bo znalazlem podtekst do stanislawa lema i jego "robotow do celow seksualnych" o ktorych wspomina w Pokoj na ziemi.Chodzilo o to ze maszyna nie zastapi czlowieka w pewnych sprawach? :T

  • Anonim 29.06.2015

    Jared, coś pokonociłeś :) odstaw Lema na tą chwilę
    przede wszystkim bohaterką jest kobieta a nie facet
    orgazm nie okazał się bolesny tylko oczekiwanie na niego

  • Anonim 29.06.2015

    Ano faktycznie baba :D Sorry czytam w komie te male literki... ale utwor byl dla mnie troche trudny przyznaje :0 Chyba dalej nie lapie..

  • NataliaO 29.06.2015

    ja rozumiem tak dziewczyna chciała przeżyć orgazm i ktoś jej podpowiedział o sposobie z pralką
    więc nastawiła pranie i usiadła na pralce czekając na orgazm, no i miała go :)

  • Anonim 29.06.2015

    Ale jakie jest przeslanie? :D

  • Anonim 29.06.2015

    no ale czego tu nie rozumiesz? wszystko jak na tacy :)
    baba, chciała w końcu poczuć niebo w tyłku, więc siadła na pralce /jak jej doradziły koleżanki/ i doznała tego nieba, przy okazji się mocząc obwicie, tak bywa przy dobrych orgazmach
    za dużo chyba się doszukujesz, tu jest tylko nietypowe zastosowanie pralki, połączenie przyjemnego z pożytecznym, bielizna wyprana, umysł też

  • NataliaO 29.06.2015

    Można przeżyć orgazm nawet z pralką ;)

  • Anonim 29.06.2015

    albo z prysznicem ;p

  • Anonim 29.06.2015

    chłop w sumie jest do niczego niepotrzebny, chyba tylko do tego , żeby wkurwiał, rzadko który facet daje kobiecie to szczęście co pralka :)

  • NataliaO 29.06.2015

    lub z długopisem :)

  • Anonim 29.06.2015

    :O o tym to nie wiedziałem

  • NataliaO 29.06.2015

    Nie tylko facet wkurwia więc Filip do czego jest potrzebny mężczyzna... :)

  • Anonim 29.06.2015

    w epoce in vitro to już chyba do tego żeby był dawcą nasienia, a pewnie za niedługo i to mu zostanie zabrane, więc tylko do odstrzału :)

  • NataliaO 29.06.2015

    Nie. Mężczyźni są potrzebni, nikt tak nie przytula dobrze jak oni ;)

  • Anonim 29.06.2015

    A to takie buty... :D

  • Anonim 29.06.2015

    Nati, masz przytulasa ode mnie :)

  • NataliaO 29.06.2015

    Dziękuje :) Przytulam się:*

  • KarolaKorman 29.06.2015

    Kolejny śmieszny tekst 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania