Pranie
Spodnie wywróciłem na lewą stronę
Do pralki wrzuciłem, brudne były one
Pralkę zasiliłem pachnącym ładnie proszkiem
Spodnie wywróciłem…
Jestem wywrotowcem
Kategoria: Wierutne(czyste i pachnące) bzdury
Spodnie wywróciłem na lewą stronę
Do pralki wrzuciłem, brudne były one
Pralkę zasiliłem pachnącym ładnie proszkiem
Spodnie wywróciłem…
Jestem wywrotowcem
Kategoria: Wierutne(czyste i pachnące) bzdury
Komentarze (3)
Illibro↔Ano jesteś, skoro tak. Nie da się ukryć. No chyba, że w pralce:)↔Pozdrawiam:)↔5
Podoba mi się takie wywrócone:)
?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania