"Dogadzamy układając" - przecinek między słowami
"nie miłe" - niemiłe*, przymiotnik ;)
Bardzo podoba mi się tematyka wiersza. Po nich wnioskuję, że też masz taką potrzebę uwrażliwiania swoimi tekstami, a ja to po prostu uwielbiam. Zawsze sprawiają wrażenie głębokich, są uniwersalne i każdy odnajduje w nich siebie. Możemy jakoś pozytywnie wpłynąć nimi na życie innego człowieka i to jest ta najważniejsza wartość. Zostawiam 5 :)
Komentarze (5)
"Dogadzamy układając" - przecinek między słowami
"nie miłe" - niemiłe*, przymiotnik ;)
Bardzo podoba mi się tematyka wiersza. Po nich wnioskuję, że też masz taką potrzebę uwrażliwiania swoimi tekstami, a ja to po prostu uwielbiam. Zawsze sprawiają wrażenie głębokich, są uniwersalne i każdy odnajduje w nich siebie. Możemy jakoś pozytywnie wpłynąć nimi na życie innego człowieka i to jest ta najważniejsza wartość. Zostawiam 5 :)
Dziękuję Rasiu :)
Zawarłaś w wierszu mroczną prawdę, 5 :)
Bardzo dobry wiersz! Świetny pomysł i ogólnie mądrze napisane. 5
Wiersz poruszający problem dotyczący każdego z nas. Jest ładnie napisany, z swego rodzaju pasja :) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania