Prawda o ludziach
* Mam nadzieję, że po długiej nieobecności spodoba wam się ten wiersz, do którego niegdyś zabrakło mi weny :)
** Pomysł utworzył się po przeczytaniu cytatów z różnych książek. Zapraszam :D
Niekiedy ludzie są tacy naiwni,
tak zajęci badaniem głębi człowieka,
że nie dostrzegają sztyletu,
który ten chowa w kieszeni.
Myślą, że koniec jest zakończeniem,
a tak naprawdę to kolejny początek.
Świat jest okrągły co oznacza również,
że każdy koniec jest jednocześnie początkiem.
Zastanówcie się,
kiedy zaczęliście sięgać po broń
jakby była to najnormalniejsza rzecz na świecie.
Zrozumcie,
im cięższe staje się serce,
tym silniejsza musi być istota, która je dźwiga.
Ale teraz najważniejsze..
Pamiętaj,
nie jesteś zły.
Jesteś człowiekiem.
Komentarze (7)
Caly wiersz bardzo fajny, ale końcówka jest najlepsza. Takie motto c: 5^^
Zgadzam się z Haruu, koniec jest najlepszy. Z chęcią daję piąteczkę i czekam na następne utwory :)
Dzięki :)
Bardzo fajnie. Chce się myśleć po przeczytaniu tego. Nie znam się na wierszach, więc się szczególnie nie wypowiem. Tak czy siak zostawiam 5 :)
Jak zawsze oceniając wiersz, napiszę, że kompletnie się na tym nie znam i ocenię tylko treść. Jest refleksyjny i daje dużo do myślenia o sobie i świecie, jestem pod wrażeniem Twoich spostrzeżeń. Daję 5 :)
Dzięki wszystkim jeszcze raz :D
,,a tak naprawdę to kolejnym początek." ---> kolejny początek /albo/ kolejnym początkiem
Ładny wierszyk.
Najbardziej podobała mi się ta zwrotka;
"Niekiedy ludzie są tacy naiwni,
tak zajęci badaniem głębi człowieka,
że nie dostrzegają sztyletu,
który ten chowa w kieszeni." - szczera prawda
Daję 5 ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania