:)
*.*Autor: AlfaGlobulinaCzytano 364 razyData dodania: 17.06.2020
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić16
Owieczka? Mnie się podoba. Myśl przednia.
Prawda, jak widać, jest wątła i ciężko jej zaistnieć w stadzie wilków - zakłamanej rzeczywistości :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Owieczka?
Mnie się podoba. Myśl przednia.
Prawda, jak widać, jest wątła i ciężko jej zaistnieć w stadzie wilków - zakłamanej rzeczywistości :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania