Bettina pijesz do.mnie? :) wiesz podobno w kryzysie wieku średniego kobiety często myślą o facetach lodach i końcu świata. To tak dla poszerzenia twojego światopoglądu dzieweczko ;)
Chciałam w jasny sposób pokazać, że słowem mozna zniszczyc każdego. W tym przypadku padło akurat na męskie ego, ktore w niektórych środowiskach buduje się na podstawie fizycznej siły i uprzedmiotowienia kobiety. Jeśli ma się odpowiednie narzedzia i zna się system wartości innych możesz złamać każdego. Niby banał, ale mam nadzieję, że sprzedany w atrakcyjny sposób
Zwlaszcza w kulturze macho jeśli nie umiesz zaspokoić kobiety nie jesteś prawdziwym mężczyzną, dlatego na nic w tym przypadku zdała się siła fizyczna skoro w sekundzie bohater stracił na wartości w oczach reszty xd
Można być nieszczęśliwym nawet podczas stosunku i myśleć o kimś innym. Być z kimś dla samego bycia. Bazował na samej fascynacji środowiskiem a Seba był tylko dla zabicia wewnętrznego bólu bo był mocny nie tylko w biciu xd
Sorki zrozumiałam po czasie xD dla mnie ma ..może nie jest idealnie ale jak na tekst pisany w minute jest ok. A pisze jak każdy co uważa za słuszne w danym momencie, kiedyś mi się pewnie wszystko zmieni ale na razie to "ja" i niech to płynie xd
Komentarze (24)
Cóż... bohatersko :)) fajne, uśmiałam się choć to taki slodko-gorzki śmiech.
Pozdrawiam!
Uśmiechnęłam się.
Kiedys pewien mężczyzna powiedzial mi że czas to dziwka. Nie daje się zaspokoić.
Beatka z krzywymi, gorzej jak ktoś dawno zaspokojony:)
Bettina pijesz do.mnie? :) wiesz podobno w kryzysie wieku średniego kobiety często myślą o facetach lodach i końcu świata. To tak dla poszerzenia twojego światopoglądu dzieweczko ;)
😆
Kurs walut.
nie czysto, jedynie zgoła fizyczny
Czyli tak jak miało być xd
Pro8l3m BMK
Kurcze, ale dlaczego? Nie kumam.
Chciałam w jasny sposób pokazać, że słowem mozna zniszczyc każdego. W tym przypadku padło akurat na męskie ego, ktore w niektórych środowiskach buduje się na podstawie fizycznej siły i uprzedmiotowienia kobiety. Jeśli ma się odpowiednie narzedzia i zna się system wartości innych możesz złamać każdego. Niby banał, ale mam nadzieję, że sprzedany w atrakcyjny sposób
Zwlaszcza w kulturze macho jeśli nie umiesz zaspokoić kobiety nie jesteś prawdziwym mężczyzną, dlatego na nic w tym przypadku zdała się siła fizyczna skoro w sekundzie bohater stracił na wartości w oczach reszty xd
Ale czemu Ty to wszystko tłumaczysz :) No tutaj sami intelygentni :)
Ma prawo nie wiedzieć bo to tylko perspektywa kobiety xd
Ale to prawda dawno objawiona. Żadne odkrycie.
Byłoby świeże, gdyby
,, Nigdy z Tobą nie doszłam!’’
Do Żabki. Ćwoku.
Związek czysto fizyczny i "nigdy z tobą nie doszłam"... Absurd do potęgi
Uwierz da radę xD
To na czym ten "związek" bazował?
Można być nieszczęśliwym nawet podczas stosunku i myśleć o kimś innym. Być z kimś dla samego bycia. Bazował na samej fascynacji środowiskiem a Seba był tylko dla zabicia wewnętrznego bólu bo był mocny nie tylko w biciu xd
Chcesz mi powiedzieć, że rozmienianie się na drobne ma sens?
Zapytaj tych co się okaleczają np
A co ma piernik do wiatraka?
Sorki zrozumiałam po czasie xD dla mnie ma ..może nie jest idealnie ale jak na tekst pisany w minute jest ok. A pisze jak każdy co uważa za słuszne w danym momencie, kiedyś mi się pewnie wszystko zmieni ale na razie to "ja" i niech to płynie xd
Plath↔Aż by można uzupełnić→,, Nigdy z Tobą nie doszłam’’... chyba, że na mecz, palancie!
Pozdrawiam😆:)
Pozdrawiam 🙃😆
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania