..

..

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Justyska 15.08.2023

    Cóż... bohatersko :)) fajne, uśmiałam się choć to taki slodko-gorzki śmiech.
    Pozdrawiam!

  • Funia111 15.08.2023

    Uśmiechnęłam się.
    Kiedys pewien mężczyzna powiedzial mi że czas to dziwka. Nie daje się zaspokoić.

  • Bettina 15.08.2023

    Beatka z krzywymi, gorzej jak ktoś dawno zaspokojony:)

  • Funia111 15.08.2023

    Bettina pijesz do.mnie? :) wiesz podobno w kryzysie wieku średniego kobiety często myślą o facetach lodach i końcu świata. To tak dla poszerzenia twojego światopoglądu dzieweczko ;)

  • plath 15.08.2023

    😆

  • Bettina 15.08.2023

    Kurs walut.

  • Grain 15.08.2023

    nie czysto, jedynie zgoła fizyczny

  • plath 15.08.2023

    Czyli tak jak miało być xd
    Pro8l3m BMK

  • Poncki 15.08.2023

    Kurcze, ale dlaczego? Nie kumam.

  • plath 15.08.2023

    Chciałam w jasny sposób pokazać, że słowem mozna zniszczyc każdego. W tym przypadku padło akurat na męskie ego, ktore w niektórych środowiskach buduje się na podstawie fizycznej siły i uprzedmiotowienia kobiety. Jeśli ma się odpowiednie narzedzia i zna się system wartości innych możesz złamać każdego. Niby banał, ale mam nadzieję, że sprzedany w atrakcyjny sposób

  • plath 15.08.2023

    Zwlaszcza w kulturze macho jeśli nie umiesz zaspokoić kobiety nie jesteś prawdziwym mężczyzną, dlatego na nic w tym przypadku zdała się siła fizyczna skoro w sekundzie bohater stracił na wartości w oczach reszty xd

  • Funia111 15.08.2023

    Ale czemu Ty to wszystko tłumaczysz :) No tutaj sami intelygentni :)

  • plath 15.08.2023

    Ma prawo nie wiedzieć bo to tylko perspektywa kobiety xd

  • Ale to prawda dawno objawiona. Żadne odkrycie.
    Byłoby świeże, gdyby
    ,, Nigdy z Tobą nie doszłam!’’
    Do Żabki. Ćwoku.

  • MartynaM 15.08.2023

    Związek czysto fizyczny i "nigdy z tobą nie doszłam"... Absurd do potęgi

  • plath 15.08.2023

    Uwierz da radę xD

  • MartynaM 15.08.2023

    To na czym ten "związek" bazował?

  • plath 15.08.2023

    Można być nieszczęśliwym nawet podczas stosunku i myśleć o kimś innym. Być z kimś dla samego bycia. Bazował na samej fascynacji środowiskiem a Seba był tylko dla zabicia wewnętrznego bólu bo był mocny nie tylko w biciu xd

  • MartynaM 15.08.2023

    Chcesz mi powiedzieć, że rozmienianie się na drobne ma sens?

  • plath 15.08.2023

    Zapytaj tych co się okaleczają np

  • MartynaM 15.08.2023

    A co ma piernik do wiatraka?

  • plath 15.08.2023

    Sorki zrozumiałam po czasie xD dla mnie ma ..może nie jest idealnie ale jak na tekst pisany w minute jest ok. A pisze jak każdy co uważa za słuszne w danym momencie, kiedyś mi się pewnie wszystko zmieni ale na razie to "ja" i niech to płynie xd

  • Dekaos Dondi 16.08.2023

    Plath↔Aż by można uzupełnić→,, Nigdy z Tobą nie doszłam’’... chyba, że na mecz, palancie!
    Pozdrawiam😆:)

  • plath 16.08.2023

    Pozdrawiam 🙃😆

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania