...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Monia 01.06.2023

    Trochę o tym co jest nieuchronne i czeka każdego z nas czyli o śmierci taka to moja interpretacja twojego utworu pozdrawiam 5 😊.

  • Czyli po krętej drodze przez życie szarpiemy się z nieuchronnym z nadzieją pozostawienia śladu po sobie 5.
    Dzięki:)

  • Noico1 02.06.2023

    Aczkolwiek nie bardzo rozumiem ten zmienny układ rymów, a nawet ich brak w drugiej części, to ogólnie wiersz na tak, tematyka też intrygująca.

  • Jeśli tak wolisz, mówisz - masz;) Będzie prawie pod linijkę.
    Dzięki.

  • Noico1 02.06.2023

    piszęwięcjestem O! Dzięki, teraz płynniej mi się czyta. Pozdrawiam:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania