...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 285 razyData dodania: 01.06.2023
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Trochę o tym co jest nieuchronne i czeka każdego z nas czyli o śmierci taka to moja interpretacja twojego utworu pozdrawiam 5 😊.
Czyli po krętej drodze przez życie szarpiemy się z nieuchronnym z nadzieją pozostawienia śladu po sobie 5. Dzięki:)
Aczkolwiek nie bardzo rozumiem ten zmienny układ rymów, a nawet ich brak w drugiej części, to ogólnie wiersz na tak, tematyka też intrygująca.
Jeśli tak wolisz, mówisz - masz;) Będzie prawie pod linijkę. Dzięki.
piszęwięcjestem O! Dzięki, teraz płynniej mi się czyta. Pozdrawiam:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Trochę o tym co jest nieuchronne i czeka każdego z nas czyli o śmierci taka to moja interpretacja twojego utworu pozdrawiam 5 😊.
Czyli po krętej drodze przez życie szarpiemy się z nieuchronnym z nadzieją pozostawienia śladu po sobie 5.
Dzięki:)
Aczkolwiek nie bardzo rozumiem ten zmienny układ rymów, a nawet ich brak w drugiej części, to ogólnie wiersz na tak, tematyka też intrygująca.
Jeśli tak wolisz, mówisz - masz;) Będzie prawie pod linijkę.
Dzięki.
piszęwięcjestem O! Dzięki, teraz płynniej mi się czyta. Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania