Ach smutny ten wiersz, na początku nie miałem pojęcia o kogo chodzi, obstawiałem zakochana para, ale to podnoszenie na ręce mi nie pasowało, potem myślałem tata córka.............ale też nie. Chodziło o pieska. Szkoda suni:(
Anonim06.03.2017
kurde, no...Szymon, weź mi tu nie spoileruj!
niech se każde doczyta...
oj, Sajmon weź gumę i wymaż to!
oraz dziękuję :)
Smutne, bo odchodzi członek rodziny i ból pozostaje niewyobrażalny dla kogoś kto nie miał takiej istoty. Kiedy wracasz do domu, ona zawsze cię wita i jest wierna. A patyk mam taki do dzisiaj poobgryzany i ma jeszcze zapach po moim psie, chociaż minęło już od odejścia 10 lat. 5 Pozdrawiam serdecznie
Wszystko pięknie, ale to nie wiersz. To inaczej zapisana proza. Mogło to być drabble, jakbyś chciała więcej, to nawet drouble. Budową wiersz na pierwsz rzut oka tylko przypomina. Poza tym ciekawy, wzruszający tekst. Duźe cztery :)
Anonim07.03.2017
nie wierzę, że to czytam, uważasz, że tylko wierszyki rymowane są tymi, które zasługują na jakąkolwiek ocenę? rymy są passe, zwłaszcza te proste częstochowskie, wiem że tutaj są popularne na innych portalach też, ale są miejsca w internetach, gdzie w ogóle nie pisze się takich rymowanek tylko białe lub wolne wiersze.
w nosie z gwiazdkami, ale to potwarz! Adam T gniewam sie na
Ciebie
chrum, z całym szacunkiem dla tego, co piszesz, to dla mnie nie jest ani wiersz biały ani wolny, choć z pozoru na wiersz jako taki wygląda. I proszę, nie "potwarzaj" się tak zawzięcie :))
Anonim07.03.2017
bardzo gniewam, idę w gniewie popluskać się w błocie może mi przejdzie :(
Komentarze (14)
Ach smutny ten wiersz, na początku nie miałem pojęcia o kogo chodzi, obstawiałem zakochana para, ale to podnoszenie na ręce mi nie pasowało, potem myślałem tata córka.............ale też nie. Chodziło o pieska. Szkoda suni:(
kurde, no...Szymon, weź mi tu nie spoileruj!
niech se każde doczyta...
oj, Sajmon weź gumę i wymaż to!
oraz dziękuję :)
Smutne, bo odchodzi członek rodziny i ból pozostaje niewyobrażalny dla kogoś kto nie miał takiej istoty. Kiedy wracasz do domu, ona zawsze cię wita i jest wierna. A patyk mam taki do dzisiaj poobgryzany i ma jeszcze zapach po moim psie, chociaż minęło już od odejścia 10 lat. 5 Pozdrawiam serdecznie
dziękuję bardzo :)
Pies odchodzi, odchodzi cząstka ciebie. Coś jak horkruksy od Harrasia. 5
dziękuję bardzo.
Wszystko pięknie, ale to nie wiersz. To inaczej zapisana proza. Mogło to być drabble, jakbyś chciała więcej, to nawet drouble. Budową wiersz na pierwsz rzut oka tylko przypomina. Poza tym ciekawy, wzruszający tekst. Duźe cztery :)
nie wierzę, że to czytam, uważasz, że tylko wierszyki rymowane są tymi, które zasługują na jakąkolwiek ocenę? rymy są passe, zwłaszcza te proste częstochowskie, wiem że tutaj są popularne na innych portalach też, ale są miejsca w internetach, gdzie w ogóle nie pisze się takich rymowanek tylko białe lub wolne wiersze.
w nosie z gwiazdkami, ale to potwarz! Adam T gniewam sie na
Ciebie
chrum, z całym szacunkiem dla tego, co piszesz, to dla mnie nie jest ani wiersz biały ani wolny, choć z pozoru na wiersz jako taki wygląda. I proszę, nie "potwarzaj" się tak zawzięcie :))
bardzo gniewam, idę w gniewie popluskać się w błocie może mi przejdzie :(
Nie zapomnij kaloszy :))
napiszę po cichutku, ale tak żeby każdy usłyszał---- to jest wiersz.
Wzruszający wiersz, 5 :)
tak, wiersz. dziękuję bardzo:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania