Próba zapisu

Światło wpada przez okno,

co noc układam w głowie tekst.

Składnia rozpada się na białym tle,

litery pokrywa rdza.

Pióro powoli nią ocieka.

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • BiałaRóża7 2 miesiące temu

    Oj pachnie pesymizmem, stagnacją. Ale dlaczego? Czytałam Twoje wiersze - jest potencjał. Z mojej perspektywy wyglada to tak jakbyś potrzebował " czegoś" co Cię pchnie naprzód. Pozdrawiam🙂

  • Dedal 2 miesiące temu

    Muza milczy..
    Struna wydaje pusty dźwięk
    Pozostał tylko wiatr
    I tak toczy się świat
    Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania