Pokaż listęUkryj listę

Problem aborcji jest łatwy do rozwiązania. Oto recepta!

- Problem aborcji jest łatwy do rozwiązania. Oto recepta! Kobieta zgwałcona zachodzi w ciążę, inna kobieta jest w ciąży, a płód jest chory etc., wtedy państwo, które ma sporo pieniędzy, zawiera umowę z ową kobietą i proponuje jej odszkodowanie i pomoc finansową w kwocie satysfakcjonującej poszkodowaną.

To oznacza, że państwo, które stać na opłacanie żołnierzy w Afganistanie, wypłacanie emerytur dla Eskimosów i nagrody dla urzędników, może z tego zrezygnować i w imię idei miłosierdzia, biorąc pod uwagę same najwyższe wartości chrześcijańskie wspomóc cierpiące kobiety, a dzieci przeznaczyć do adopcji.

Basta! Stać polityków na komfortowe życie, to i stać państwo na pomoc kobiecie. Proponuję wypłacić takiej kobiecie kwotę ok. 1 miliona zł, a dziecko po urodzeniu przekazać do adopcji etc.; zaś kobiecie, która zdecyduje się na urodzenie chorego dziecko, również wypłacić podobną kwotę oraz otoczyć taką matkę opieką. Nie gadajcie o wartościach itp., skoro nie rozumiecie, że największą wartością jest miłosierdzie i współczucie, a nie polityka samoluba "kotoluba" (czyli lubiącego tylko kota).

A gadanie jakiejś tam panienki od polityki, że to chodzi "o wolny wybór" świadczy tylko o jej zimnej duszy, tak jak zimne są jej oczy.

Powtarzam: kobieta w ciąży z powodu gwałtu to kasa do wypłacenia jej jako wsparcie i odszkodowanie, a dziecko do adopcji; kobieta w ciąży z dzieckiem chorym - to też wsparcie finansowe i totalna opieka we wszystkim. Liczy się miłosierdzie i wszystkie strony tego sporu o tym zapomniały! Nie stać państwa na to, to niech wy....la! - przypomniał Wam to wójt Jan Bursztyn.

 

Postscriptum

Facet, który dokonał gwałtu, wskutek którego kobieta zajdzie w ciążę, idzie bezwzględnie do wiezienia, a tam nie siedzi przy telewizorze lub internecie, lecz pracuje aż 18 lat na utrzymanie tego płodu, czyli dziecka. Jest pozbawiony praw rodzicielskich, nie wie, gdzie to dziecko jest, a płaci na tzw. fundusz dzieci z gwałtu!

.

Blogerzy! Nie piszcie złośliwych komentarzy, gdyż temat ten jest zbyt poważny i wymaga rozwagi oraz godnego potraktowania. Sprawa życia i śmierci, godności życia i dramat zabijania nienarodzonych nie może być przedmiotem kpin, bezwzględu na to, kto to napisał etc.

Tylko nienawidzący kobiet facet będzie sobie robić z tego tekstu żarty i pisać: "bełkot", "bez kontekstu" etc.

.

Moja uwaga po przeczytaniu komentarzy (dopisano dn. 29.10.20 r., o godz. 10:00):

A co zrobicie ludzie, jeśli się okaże, że Bóg istnieje i jest Panem Życia, też będzie pluć? Nie, nie będziecie pluć, tylko drżeć ze strachu!

Jedynymi wartościami, które pozwolą ludzkości przetrwać, jest miłosierdzie i współczucie. Jeśli te wartości będą zbrukane i poniżone, staniemy się tylko bestiami i nastąpi koniec z cywilizacją homo sapiens

 

.

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

 • Tankret 3 miesiące temu
  Mógłbyś więcej ect dać w tym jakże szlachetnym pomyśle. Miłosierdzie jest daniem bańki i oddaniem do adopcji ect. Taaaa....i generalnie ect.
 • Shogun 3 miesiące temu
  Bełkot.
  Bez oceny.
 • SwanSong 3 miesiące temu
  Widać, że Custor ma empatię rodem z PiSu. Urodź skazane na śmierć dziecko i dostań milion. Super. Weź, się w łeb palnij, przygłupie i nie pokazuj się ze swoimi faszystowskimi propozycjami.
  Oczywiście jedynka.
 • Puchacz 3 miesiące temu
  Kolejny bełkot.
  Bez kontekstu.
 • Marian 3 miesiące temu
  Czy to jest portal literacki, czy polityczny?
  Zaczynam mieć wrażenie, że już polityczny. Szkoda, bo miło mi tu było.
 • Lotos 3 miesiące temu
  No niesamowity pomysł!, a teraz tak na (nie)poważnie, proponuję przesłać ten pomysł Kaczyńskiemu, on się nim zachwyci i oczywiście wdroży. Kobietom również się spodoba, każda będzie prowokować by ją zgwałcono albo by urodzić chore dziecko i dostanie milion. Polska stanie się krajem milionerek. Reszta krajów będzie nam zazdrościć i każda Niemka, Brytyjka, Francuzka będzie chciała być Matką Polką.
 • Szpilka 3 miesiące temu
  Ale bzdety! Autorze, czy to sobie zdajesz sprawę, co to znaczy urodzić?
 • Tankret 3 miesiące temu
  Myślę, że nie zdaje sobie sprawy nawet z tego, że to coś powyżej popełnił.
 • Szpilka 3 miesiące temu
  Tankret

  Ano ?
 • Narrator 3 miesiące temu
  „w imię idei miłosierdzia” - człowieku, gdzie ty żyjesz? Szukasz taniego rozgłosu, czy rzeczywiście jesteś taki naiwny? Słuchaj kobiet, na naukę nigdy za późno.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania