.
.Autor: HelenaCzytano 412 razyData dodania: 19.11.2015
Średnia ocena: 2.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić6
Tekst strasznie dziwny. Brak masy przecinków przed "że", "gdy". Również błędy stylistyczne i literówki. Pomieszanie czasów i liczne powtórzenia. Ogólnie tekst zasługuje jedynie na 2
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Tekst strasznie dziwny. Brak masy przecinków przed "że", "gdy". Również błędy stylistyczne i literówki. Pomieszanie czasów i liczne powtórzenia. Ogólnie tekst zasługuje jedynie na 2
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania