07.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Tanaris 24.02.2017

    Temat na topie xD Bardzo mi się podobało, 5 :)

  • Mieszkaniec 24.02.2017

    Drzewa trzeba wycinać, bo robią zamachy...
    Ładny wiersz
    (5)

  • Pan Buczybór 24.02.2017

    Bardzo przyjemny w odbiorze. Taki trochę z nutką Mickiewicza. 5

  • Emi Ayo 24.02.2017

    Mądre :) nic więcej nie trzeba mówić po prostu 5

  • Szudracz 24.02.2017

    Też proszę nie wycinać! 5

  • misia25085 24.02.2017

    Bardzo ładny i mądry 5

  • SisterofBlood 24.02.2017

    5:)

  • fanthomas 24.02.2017

    Nie będę się wychylał i też dam 5

  • Freya 24.02.2017

    Bardzo piękny wiersz i inspirujacy, a przynajmniej mnie, do napisania czegoś jeszcze więcej w tym temacie. A wiec dorzucę swoją malutką gałązkę...
    Wielki szacun i pozdrawiam. :)

  • Nie cierpię, gdy panie lub panowie w sklepie wszystko chcę mi pakować w osobny woreczek ale ja "upierdliwie" mieszam w jednym jabłka z gruszkami i pomidorami :) Pozdrawiam

  • Anonim 24.02.2017

    jest mi niezmiernie miło, że WSZYSCY kochamy Drzewa, to dobra wiadomość, i zła dla Pana Szyszko, który jako leśnik(really?), popełnił niewybaczalną stratę. bardzo DZIĘKUJĘ za wszystkie komentarze i gwiazdy, w blasku których pięknie uśmiecham się do Państwa :) senkjó weri macz ;)

  • Pasja 25.02.2017

    Świetny i bardzo głęboki sens o życiu. Drzewo w naszej historii zawsze miało szczególne znaczenie. Piewcy naszej Ojczyzny umieszczali drzewa w swoich dziełach.
    Panu Szyszce zadedykujmy fraszkę Jana Kochanowskiego - Na lipę
    Gościu siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie
    Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie.

    Cóż więcej...glupota nie ma granic. Pozdrawiam serdecznie

  • Anonim 25.02.2017

    dziękuję bardzo :)

  • KarolaKorman 26.02.2017

    Pięknie :) Niby zwykłe drzewo, a w takiej otoczce stało się symbolem, 5 :)

  • Anonim 26.02.2017

    bardzo dziękuję :)

  • katharina182 27.02.2017

    Bardzo ładny wiersz. Zasługuje na 5;)

  • Anonim 27.02.2017

    dziękuję uprzejmie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania