Bardzo piękny wiersz i inspirujacy, a przynajmniej mnie, do napisania czegoś jeszcze więcej w tym temacie. A wiec dorzucę swoją malutką gałązkę...
Wielki szacun i pozdrawiam. :)
Nie cierpię, gdy panie lub panowie w sklepie wszystko chcę mi pakować w osobny woreczek ale ja "upierdliwie" mieszam w jednym jabłka z gruszkami i pomidorami :) Pozdrawiam
Anonim24.02.2017
jest mi niezmiernie miło, że WSZYSCY kochamy Drzewa, to dobra wiadomość, i zła dla Pana Szyszko, który jako leśnik(really?), popełnił niewybaczalną stratę. bardzo DZIĘKUJĘ za wszystkie komentarze i gwiazdy, w blasku których pięknie uśmiecham się do Państwa :) senkjó weri macz ;)
Świetny i bardzo głęboki sens o życiu. Drzewo w naszej historii zawsze miało szczególne znaczenie. Piewcy naszej Ojczyzny umieszczali drzewa w swoich dziełach.
Panu Szyszce zadedykujmy fraszkę Jana Kochanowskiego - Na lipę
Gościu siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie.
Cóż więcej...glupota nie ma granic. Pozdrawiam serdecznie
Komentarze (17)
Temat na topie xD Bardzo mi się podobało, 5 :)
Drzewa trzeba wycinać, bo robią zamachy...
Ładny wiersz
(5)
Bardzo przyjemny w odbiorze. Taki trochę z nutką Mickiewicza. 5
Mądre :) nic więcej nie trzeba mówić po prostu 5
Też proszę nie wycinać! 5
Bardzo ładny i mądry 5
5:)
Nie będę się wychylał i też dam 5
Bardzo piękny wiersz i inspirujacy, a przynajmniej mnie, do napisania czegoś jeszcze więcej w tym temacie. A wiec dorzucę swoją malutką gałązkę...
Wielki szacun i pozdrawiam. :)
Nie cierpię, gdy panie lub panowie w sklepie wszystko chcę mi pakować w osobny woreczek ale ja "upierdliwie" mieszam w jednym jabłka z gruszkami i pomidorami :) Pozdrawiam
jest mi niezmiernie miło, że WSZYSCY kochamy Drzewa, to dobra wiadomość, i zła dla Pana Szyszko, który jako leśnik(really?), popełnił niewybaczalną stratę. bardzo DZIĘKUJĘ za wszystkie komentarze i gwiazdy, w blasku których pięknie uśmiecham się do Państwa :) senkjó weri macz ;)
Świetny i bardzo głęboki sens o życiu. Drzewo w naszej historii zawsze miało szczególne znaczenie. Piewcy naszej Ojczyzny umieszczali drzewa w swoich dziełach.
Panu Szyszce zadedykujmy fraszkę Jana Kochanowskiego - Na lipę
Gościu siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie.
Cóż więcej...glupota nie ma granic. Pozdrawiam serdecznie
dziękuję bardzo :)
Pięknie :) Niby zwykłe drzewo, a w takiej otoczce stało się symbolem, 5 :)
bardzo dziękuję :)
Bardzo ładny wiersz. Zasługuje na 5;)
dziękuję uprzejmie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania