To jest z pewnością jeden z moich ulubionych wierszy u Ciebie. Potrafisz nasycić tekst tyloma emocjami, sprawić, że czytelnik odbiera go bardzo osobiście. Ponadto każda scena zmysłowości i erotyzmu jest u Ciebie nacechowana taką niewinnością i sielanką. Mimo że są problemy, są jakieś wydarzenia, o których wolało się zapomnieć, to jednak to wszystko jest za taką zasłonką zapomnienia, jakby w ogóle nie istniało. Prześliczny wiersz :) A piątkę już dałam.
Komentarze (3)
Ależ Ty pięknie potrafisz słowami namalować ulotną chwilę życia, 5 :)
Przyjemnje się czyta twoje słowa. Jak zawsze 5 ;)
To jest z pewnością jeden z moich ulubionych wierszy u Ciebie. Potrafisz nasycić tekst tyloma emocjami, sprawić, że czytelnik odbiera go bardzo osobiście. Ponadto każda scena zmysłowości i erotyzmu jest u Ciebie nacechowana taką niewinnością i sielanką. Mimo że są problemy, są jakieś wydarzenia, o których wolało się zapomnieć, to jednak to wszystko jest za taką zasłonką zapomnienia, jakby w ogóle nie istniało. Prześliczny wiersz :) A piątkę już dałam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania