Przede mną.👤
Ciągle jesteś przede mną .
Uciekasz, nie mogę dopaść Cię.
Jak promyk Słonca pomykasz,
gdy odwracasz się
wprost oslepiasz mnie.
Bawisz się w chowanego,
choć wiesz, że od dawna
kocham Cię.
Śmiejac się przyzywasz dłonią,
bym spieszył śladem Twym .
Długo się bedziesz bawić mną .
Żal zawita w życie twe,
gdy wystygnie serce me.
Powiem Ci na pożegnanie,
byś wiedziała, że
miłości nie odtrąca się.
To jedyne ryzyko, które
zawsze warto podjąć.👤💓
Komentarze (3)
Mam przed oczyma scenkę uczniów z Panem Jezusem i Jego Słowa ,,Tam gdzie Ja idę ,tam teraz wy pójść nie możecie""
Pamiętam jak dwukrotnie odwrócił się za mną to było piękne.Ciągleam w głowie ten obraz.
mam*
wersy zakończone na "się" przecież to nawet słabe nie jest
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania