.
.Autor: Noren72Czytano 438 razyData dodania: 14.03.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Noren, nie wiem jak to powiedzieć, ale strasznie poważne mi się wydają te twoje utwory literackie. Temu dam piątkę, bo uderza w moje ulubione przemijanie.
Okropny, ja z kolei nie wiem, jak mam rozumieć owo "strasznie poważne". Pozytywnie, czy przeciwnie? Dziękuję za 5
Noren72 jak na mój gust, nieco za bardzo poważne, podniosłe nawet nieco, za czym nie przepadam.
Ja nie czuję powagi, raczej....Nostalgię ;) 5 ;)
Filozofuś. 5
Nó;) Dziękuję za odwiedziny :)
Smutno ale ładnie ........
Wszystko przemija... 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Noren, nie wiem jak to powiedzieć, ale strasznie poważne mi się wydają te twoje utwory literackie. Temu dam piątkę, bo uderza w moje ulubione przemijanie.
Okropny, ja z kolei nie wiem, jak mam rozumieć owo "strasznie poważne". Pozytywnie, czy przeciwnie? Dziękuję za 5
Noren72 jak na mój gust, nieco za bardzo poważne, podniosłe nawet nieco, za czym nie przepadam.
Ja nie czuję powagi, raczej....Nostalgię ;) 5 ;)
Filozofuś. 5
Nó;) Dziękuję za odwiedziny :)
Smutno ale ładnie ........
Wszystko przemija... 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania