.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Okropny 14.03.2017

    Noren, nie wiem jak to powiedzieć, ale strasznie poważne mi się wydają te twoje utwory literackie. Temu dam piątkę, bo uderza w moje ulubione przemijanie.

  • Noren72 14.03.2017

    Okropny, ja z kolei nie wiem, jak mam rozumieć owo "strasznie poważne". Pozytywnie, czy przeciwnie? Dziękuję za 5

  • Okropny 15.03.2017

    Noren72 jak na mój gust, nieco za bardzo poważne, podniosłe nawet nieco, za czym nie przepadam.

  • Jo-anka 14.03.2017

    Ja nie czuję powagi, raczej....Nostalgię ;) 5 ;)

  • Neurotyk 14.03.2017

    Filozofuś. 5

  • Noren72 14.03.2017

    Nó;) Dziękuję za odwiedziny :)

  • piegusek07 15.03.2017

    Smutno ale ładnie ........

  • Pan Buczybór 15.03.2017

    Wszystko przemija... 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania