przenośnia w opętaniu czy zaszłości z tam stąd
traumatyczne przeżycie lecz
i doznawanie obecności bliskich odeszłych albo
wyimaginowanych cieni fanaberii lekkości bytu
czasem szukają schronienia we własnym umyśle
i zamykają szczeliny do świata zewnętrznego
to nic nie należy do nich
to rodzaj dąsów reakcji emocjonalnych chwytów
by postawić zasieki przed uczuciami przed nieznanym wczoraj
bo dziś nie zna jutra
Komentarze (15)
Traumy mają swoje konsekwencje... a na pewno zatrzymują
Tylko ludzie niezdolni do przeżywania potrafią z kwiatka na kwiatek... może coś i takie życie znaczy
Celowo taki jest tytuł hahaha i przybiegłaś maleńka i się napuszyłaś hahaha
Nie napuszylam się, bo nie ma powodu. Po prostu przeczytałam i zostawiłam swoją myśl.
Na portalach to typowe...
MartynaM nie lataj za mną, bo mówiłem ci, że nien jesteś w moim typie buhahahaha
Przyjęłam do wiadomości. Zacznę omijać publikacje...
MartynaM Nie omijaj, tylko nie mnie się czepiaj maleńka. Pisz co myślisz, aswoje opery za trzy grosze tam wsadź gdzie pieprz rośnie
jerry, pogadaj z Jolą...
MartynaM pogadam przy sobocie
jerry, koniecznie, ona głucha, to wysłucha...
MartynaM możesz też ogłuchnąć. więć się nie wyśmiewaj
🤣🤣🤣
MartynaM rżysz maleńka
czy drżysz?
stamtąd - popraw
nie poprawię, bo ja tak chcę i nos w sos hahaha
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania