Przepraszam, że żyję

ciszej niż trzeba

że zawodzę

siebie

ciebie

 

mniej się staram

niż wczoraj

choć chcę więcej robić

choć chcę unieść

więcej

 

ręce mi drżą

od tego chcenia

od tego milczenia

czego nie umiem

 

wstaję

i mówię: wybacz

że dziś to wszystko

co mam

 

jutro spróbuję

głośniej

żyć

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Marulek 2 godz. temu

    Niezłe

  • Marzena 2 godz. temu

    Kolejne dobrze ułożone puzzle :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania