Przepraszam, że żyję
ciszej niż trzeba
że zawodzę
siebie
ciebie
mniej się staram
niż wczoraj
choć chcę więcej robić
choć chcę unieść
więcej
ręce mi drżą
od tego chcenia
od tego milczenia
czego nie umiem
wstaję
i mówię: wybacz
że dziś to wszystko
co mam
jutro spróbuję
głośniej
żyć
Komentarze (2)
Niezłe
Kolejne dobrze ułożone puzzle :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania