. Autor: Pasja Czytano 521 razy Data dodania: 21.01.2017
Średnia ocena: 4.6 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić23
Komentarze (15)
Zaskoczony21.01.2017
Chyba "Przerywniki". Poza tym tekst głupi, o niczym. Każdy ogląda tv i każdego irytują reklamy, ale nie trzeba o tym pisać. Zajmij się kobieto jakimś poważnym tekstem, a nie serwujesz nam takie gnioty. Pała!
Druga reklama jednak już trochę jakby integrowała się z fabułą filmu, poprzez Alaskę. Albo było to nieświadome łączenie filmu i reklamy w jedną całość przez narratora, czy też patrzacza w okienko.
Wcale nie jest wykluczone, że reklamy mogą być dobierane tematyką pod akcje filmów, czy innych programów. Osobiście temat mam rozwiązany, bo nie oglądam. Z Alaską zawsze kojarzy mi się serial "Przystanek Alaska" i teges. heyka ;)
Uchwyciłaś coś istotnie wkurzającego - reklamy, długie i upierdliwe przy naprawdę dobrych filmach, szczególnie na tvn. Chociaż czasami można załatwić kilka spraw.
p.s. Film niezły ;)
Pozdrawiam.
To mało powiedziane wkurzające, to wkurwiajæce. Ale w czasie reklam można wysiusiać się, a nawet wyjść z psem na szybki sik. I inne rzeczy porobić. Dzięki i zdrówko
Prawda czasu, a zwłaszcza prawda tivi ekranu ;) 4.
Moje sugestie:
*Temahori w towarzystwie; Anthony - Temahori, z Anthonym
*sceny dramatycznej; - sceny dramatycznej...
*do opuszczonego domu- szałasu, sądząc po - do szałasu, który, sądząc po (opuszczony // nie był zamieszkiwany = powtórzenie)
*Uwalniają bestię (uwalniają się od bestii?)
*i bezpieczni już - i są już bezpieczni
*o duperalach - o duperelach
Komentarze (15)
Chyba "Przerywniki". Poza tym tekst głupi, o niczym. Każdy ogląda tv i każdego irytują reklamy, ale nie trzeba o tym pisać. Zajmij się kobieto jakimś poważnym tekstem, a nie serwujesz nam takie gnioty. Pała!
Nienawidzę reklam! xD Meliska, sobry pomysł ;) Pozdrawiam PS. ode mnie czwóreczka :)
* dobry
Dzięki TeodorzeMaj i tak rób sobie napary z meliski. Pzdr i zdrówko
Magia Polsata(u). 5
I nie tylko Polsatu, ale jak obywatele nie płacą abonamentu to będą reklamy. Dzięki bardzo. Zdrówko
Druga reklama jednak już trochę jakby integrowała się z fabułą filmu, poprzez Alaskę. Albo było to nieświadome łączenie filmu i reklamy w jedną całość przez narratora, czy też patrzacza w okienko.
Wcale nie jest wykluczone, że reklamy mogą być dobierane tematyką pod akcje filmów, czy innych programów. Osobiście temat mam rozwiązany, bo nie oglądam. Z Alaską zawsze kojarzy mi się serial "Przystanek Alaska" i teges. heyka ;)
Dziękuję za wnikliwie spostrzeżenia. Życzę zdrowia.
Reklamy są i będą, niestety :/ ale fajny tekst pomimo tego, że wiadomo, że reklamy są strasznie irytujące i przerywają właśnie w takim momencie.
No niestety będą. Dzięki i Pzdr.
Uchwyciłaś coś istotnie wkurzającego - reklamy, długie i upierdliwe przy naprawdę dobrych filmach, szczególnie na tvn. Chociaż czasami można załatwić kilka spraw.
p.s. Film niezły ;)
Pozdrawiam.
To mało powiedziane wkurzające, to wkurwiajæce. Ale w czasie reklam można wysiusiać się, a nawet wyjść z psem na szybki sik. I inne rzeczy porobić. Dzięki i zdrówko
Prawda czasu, a zwłaszcza prawda tivi ekranu ;) 4.
Moje sugestie:
*Temahori w towarzystwie; Anthony - Temahori, z Anthonym
*sceny dramatycznej; - sceny dramatycznej...
*do opuszczonego domu- szałasu, sądząc po - do szałasu, który, sądząc po (opuszczony // nie był zamieszkiwany = powtórzenie)
*Uwalniają bestię (uwalniają się od bestii?)
*i bezpieczni już - i są już bezpieczni
*o duperalach - o duperelach
Bardzo wielkie dzięki. Pozdrawiam
pięć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania