Przeszłość
Czasem myślę aby cofnąć czas
nie by naprawić błędy lecz,
by móc przeżyć to jeszcze raz.
Tyle dat tyle chwil
ale nikt z przeszłością nie będzie się bił.
To co minęło wspominam latami,
i rozkoszuję się marzeniami.
Czy to noc czy to dzień,
bardzo przeżyć to jeszcze raz chcę.
Pozostały tylko wspomnienia,
które wyobraźnia nam podziela.
Komentarze (4)
Najciekawsza 1. cząstka i... w zasadzie tylko ją, jako fraszkę, bym zostawiła.
Reszta tekstu słabiutka, wtórna treściowo do pierwszej zwrotki.
Rymy - raz męskie, raz żeńskie no... jakiś wkład jest w rytmizowanie tekstu, ale całość obsuwa się w wierszyk a nie wiersz.
Pozdrawiam:)
Ok dzięki za opinię, tak myślałam, że będzie słabo ale cóż warto próbować ;)
Jakaś tam rytmika miejscami jest, ale żeby pogryzło po rdzeniu, to niekoniecznie.
Ok dzięki za opinię
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania