.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • betti 22.03.2017

    Przychodziła
    kamiennym brukiem,
    wstęgą miejskich ulic.
    Cicha, zawstydzona , inna.
    Spoglądała oczami koloru bursztynu
    i szeptem ostrym jak krawędzie szkła,
    wnikała we mnie, aż do krwi.

    Tutaj jest piękny wiersz, bez zbędnego dopowiedzenia,

    Pozdrawiam.elka

  • Noren72 22.03.2017

    Pozdrawiam.

  • Neurotyk 22.03.2017

    Zjawa senna, ale dość łagodna... 5

  • Noren72 22.03.2017

    Żadna zjawa.

  • Neurotyk 22.03.2017

    Opisana jakby była zjawą.

  • Noren72 22.03.2017

    Neurotyk, zjawiskowa... Wyobraź sobie, że bywają - jeszcze - takie kobiety.

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, czyli zjawa, czyli ZJAWiskowa.

  • Noren72 22.03.2017

    Neurotyk, objaśniasz mi, co miałem na myśli pisząc ten wpis? :)

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, oczywiście!

  • Noren72 22.03.2017

    Zabawne.

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, czy to przypadek, że po poznaniu .betti wypuściłeś z szuflady 20 tekstów w dwa dni?:)

  • Noren72 22.03.2017

    Czy to przypadek, że po poznaniu Elżbiety stałeś się bardziej opiniotwórczy i częściej mnie dostrzegasz?

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, trudno nie dostrzegać Cię gdy masz od wczoraj 10 nowych wierszy!

  • Noren72 22.03.2017

    Neurotyk, wcześniej również pisałem. Pamiętam niegdysiejszą Naszą rozmowę w której wspomniałem, że są takie okresy w których piszę więcej. Później to mija, ja milknę na jakiś czas, by znowu się pojawić.

  • Noren72 22.03.2017

    Neurotyk, a co się tyczy ilości wpisów jakie zamieściłem ostatnio, to jeżeli chodzi o mnie - nie widzę w tym nic złego, tudzież nie odczuwam w związku z tym dyskomfortu. A Ty?

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, ja z kolei zamilkłem na jakiś czas będąc na saksach – okres twojej wzmożonej aktywności nie pokrył się z okresem moich saksów, więc spotkaliśmy się teraz...

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, cierpię z powodu okropnego dyskomfortu, gdy widzę tyle wpisów kolegi, aż w moim kapciu zabrakło tlenu dla dużego palca.

  • Noren72 22.03.2017

    Neurotyk wyświadcz mi przysługę - wiesz, przez wzgląd na inne czasy - omijajmy się szerokim łukiem. Możesz?

  • Neurotyk 22.03.2017

    Noren72, ależ Cię zirytowały moje trzy komentarze na 20 tekstów :) Niestety – gdy coś mi się spodoba, skomentuje!

  • Jo-anka 23.03.2017

    Ach !!! 5 !!!

  • Noren72 23.03.2017

    Dziękuję: )

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania