....

.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Bajkopisarz 08.06.2020

    Kawałek z życia, ale co z niego wynika? Że wszystko może się przytrafić i dobrego i złego i nijakiego? Wszystko jest przygodne, ulotne, możliwe i niemożliwe jednocześnie. Nieważne co chcemy i tak zadecyduje przypadek, los, przeznaczenie, szczęście i pech.
    Albo chodzi o hasło: Bydgoszcz, miasto spotkań ? Kiedyś tam byłem na spotkaniu, miło wspominam.

  • plath 08.06.2020

    Trochę smutku, trochę promyczka radości - coś lekkiego i nijakiego. Dziękuję za komentarz ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania