Przyjaciel

Umrzeć za przyjaciela?

Przecież on bez nas,

Nie powinien umieć żyć...

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Anonim 13.08.2015

    to haiku? ;)

  • NIka 13.08.2015

    Powiedzmy :) tylko sylabowo troche dalam sie poniesc :p

  • Anonim 13.08.2015

    Pierwszy wers byś musiała skrócić
    "Umrzeć za przyjaciela?"
    reszta ok ;p

  • NIka 13.08.2015

    Już poprawione ! :) Co prawda mniej mi się podoba, ale przynajmniej jest poprawna konstrukcja ! :d

  • Anonim 13.08.2015

    haiku jest niestety bardzo trudne, jak w tak sztywnym schemacie wyrazić to co by się chciało
    dałem już 4 i chyba taka ocena jest ok :)

  • NIka 13.08.2015

    Owszem, jest. To moje pierwsze, więc szczerze mówiąc nie liczyłam na wyższą ocenkę :p Dobre i 4 ! :D

  • Rasia 05.07.2016

    Dobra, przyznaję, tutaj zagięłaś mnie z oceną, bo o ile drabble ma chociaż te sto słów, to haiku nie potrafię oceniać i wydaje mi się zawsze takie niepełne, bez takiego elementu chwytającego za serce. Nie przejmuj się więc, tutaj zostawiam bez oceny.

  • NIka 08.07.2016

    Haha ! uwielbiam zaskakiwać ludzi i doprowadzać ich do momentu, kiedy nie wiedzą jak określić to, co stworzyłam ! Tak czy inaczej poświęciłaś czas, więc dziękuję !

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania