Dobra, przyznaję, tutaj zagięłaś mnie z oceną, bo o ile drabble ma chociaż te sto słów, to haiku nie potrafię oceniać i wydaje mi się zawsze takie niepełne, bez takiego elementu chwytającego za serce. Nie przejmuj się więc, tutaj zostawiam bez oceny.
Haha ! uwielbiam zaskakiwać ludzi i doprowadzać ich do momentu, kiedy nie wiedzą jak określić to, co stworzyłam ! Tak czy inaczej poświęciłaś czas, więc dziękuję !
Komentarze (8)
to haiku? ;)
Powiedzmy :) tylko sylabowo troche dalam sie poniesc :p
Pierwszy wers byś musiała skrócić
"Umrzeć za przyjaciela?"
reszta ok ;p
Już poprawione ! :) Co prawda mniej mi się podoba, ale przynajmniej jest poprawna konstrukcja ! :d
haiku jest niestety bardzo trudne, jak w tak sztywnym schemacie wyrazić to co by się chciało
dałem już 4 i chyba taka ocena jest ok :)
Owszem, jest. To moje pierwsze, więc szczerze mówiąc nie liczyłam na wyższą ocenkę :p Dobre i 4 ! :D
Dobra, przyznaję, tutaj zagięłaś mnie z oceną, bo o ile drabble ma chociaż te sto słów, to haiku nie potrafię oceniać i wydaje mi się zawsze takie niepełne, bez takiego elementu chwytającego za serce. Nie przejmuj się więc, tutaj zostawiam bez oceny.
Haha ! uwielbiam zaskakiwać ludzi i doprowadzać ich do momentu, kiedy nie wiedzą jak określić to, co stworzyłam ! Tak czy inaczej poświęciłaś czas, więc dziękuję !
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania