Przyjaciele od ...

przeczytane - skasowane :)

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Chris 10.09.2015

    Coś mnie poruszyło w Twoim tekście. Duże 5!!

  • Ronja 10.09.2015

    Ekstra Karola, bardzo mi się spodobał ten wierszyk ;). Czasami ciężej przekazać coś sensownego w sposób prosty, przyjemny i przystępny, niż wznosząc się na wyżyny artystycznego udziwniania. Ja jestem jak najbardziej za taką formą! Super!

  • maga 10.09.2015

    Jestem pod wielkim wrażeniem!! (5)

  • M.A. Curse 10.09.2015

    Z początku przypominało mi to rozmowy "wiecznie chorych' w kolejce do lekarza :-) super ci to wyszło!

  • wolfie 10.09.2015

    Bardzo interesujący wiersz. Nie wiem, co mogę więcej napisać. Zostawiam 5 :)

  • KarolaKorman 10.09.2015

    Bardzo się cieszę, że podobało Wam się moje przedstawienie tej sytuacji. Dziękuję za komentarze :)

  • levi 12.09.2015

    prawda przetstawiona w zabawny sposób :) bez warunkowo 5

  • Niebieska 28.09.2015

    Taki prosty, zabawny i melodyjny wierszyk. Ładnie przedstawiłaś sytuację :)

  • KarolaKorman 29.09.2015

    Dziękuję :)

  • comboometga 14.10.2015

    Bardzo fajny, pomysłowy i zabawny ;) Zostawiam 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania