przeczytane - skasowane :)
Przyjaciele od ...Autor: KarolaKormanCzytano 445 razyData dodania: 10.09.2015
Średnia ocena: 4.9 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić44
Coś mnie poruszyło w Twoim tekście. Duże 5!!
Ekstra Karola, bardzo mi się spodobał ten wierszyk ;). Czasami ciężej przekazać coś sensownego w sposób prosty, przyjemny i przystępny, niż wznosząc się na wyżyny artystycznego udziwniania. Ja jestem jak najbardziej za taką formą! Super!
Jestem pod wielkim wrażeniem!! (5)
Z początku przypominało mi to rozmowy "wiecznie chorych' w kolejce do lekarza :-) super ci to wyszło!
Bardzo interesujący wiersz. Nie wiem, co mogę więcej napisać. Zostawiam 5 :)
Bardzo się cieszę, że podobało Wam się moje przedstawienie tej sytuacji. Dziękuję za komentarze :)
prawda przetstawiona w zabawny sposób :) bez warunkowo 5
Taki prosty, zabawny i melodyjny wierszyk. Ładnie przedstawiłaś sytuację :)
Dziękuję :)
Bardzo fajny, pomysłowy i zabawny ;) Zostawiam 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (10)
Coś mnie poruszyło w Twoim tekście. Duże 5!!
Ekstra Karola, bardzo mi się spodobał ten wierszyk ;). Czasami ciężej przekazać coś sensownego w sposób prosty, przyjemny i przystępny, niż wznosząc się na wyżyny artystycznego udziwniania. Ja jestem jak najbardziej za taką formą! Super!
Jestem pod wielkim wrażeniem!! (5)
Z początku przypominało mi to rozmowy "wiecznie chorych' w kolejce do lekarza :-) super ci to wyszło!
Bardzo interesujący wiersz. Nie wiem, co mogę więcej napisać. Zostawiam 5 :)
Bardzo się cieszę, że podobało Wam się moje przedstawienie tej sytuacji. Dziękuję za komentarze :)
prawda przetstawiona w zabawny sposób :) bez warunkowo 5
Taki prosty, zabawny i melodyjny wierszyk. Ładnie przedstawiłaś sytuację :)
Dziękuję :)
Bardzo fajny, pomysłowy i zabawny ;) Zostawiam 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania