Przyjaźń!
Prawdziwa przyjaźń,
istnieje?
Przyjaźń od podstawówki, do końca życia,
istnieje?
Przyjaźń, bez kłamstw, tajemnic,
istnieje?
W ogóle, co to jest przyjaźń?
Spędzanie wolnych, chwil z drugą osobą?
Czy prawdziwa przyjaźń, to obgadywanie siebie na wzajem?
Przyjaźń, to jest bardzo silna więź, pomiędzy ludźmi. Taka więź, której, żadna kłótnia nie przerwie. Prawdziwy przyjaciel, nigdy nie powie ci.
- Będzie dobrze. -
Będzie, dążył z tobą, do tego aby tak było. Poznaj kogoś dobrze, zanim powiesz, że masz prawdziwego przyjaciela. Ponieważ, zbyt szybkie ocenianie kogoś, takim cennym słowem, może okazać się błędem.
Komentarze (5)
poznać nigdy nie da się nikogo ani dobrze, ani do końca zawsze jest jakaś niespodzianka; 4:)
Mądre i prawdziwe. Nie będę się rozpisywał dlaczego dałem 4, otóż ocena jest równa z prawdą ukazaną w tekście. Mogło być nieco dłuższe :)
Dobrze da się poznać, nie całkowicie. To znaczy, takie jest moje zdanie. Niespodzianki są, ale przez to się uczymy, na błędach :)
Istnieje jeszcze to jak kto interpretuje :)
Dla jednego długi będzie okres miesięcznego poznawania, a dla drugiego będzie to rok :D
4 :3
+ zapraszam, może moje opowiadania przypadną do gustu
Mądre słowa i ładnie przedstawione 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania