.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • NataliaO 02.04.2017

    jest w tych w tekstach taka mądrość, taka cząstka prawdy i to daje tekstowi wartość ; 5:)

  • Noren72 02.04.2017

    Natal - i - O! ;)

  • athame 02.04.2017

    NataliaO Wszedłem na twój blog, bo tu nie masz żadnych utworów. Chciałem cię zapytać o dwie sprawy. Napisałem do ciebie mail, ale wrócił. Nie chcę tu. Możesz mi podać mail, albo napisać do mnie? Możesz, nie musisz, oczywiście. Coś mnie zainteresowała co tam napisałaś i chciałbym wiedzieć, jeżeli mogę .Pozdrawiam. Mój adres jest na dole mojego profilu.

  • Noren72 02.04.2017

    athame, niuniek - pomyliłeś adresata swoich nawiedzonych westchnień.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania