przypowieść o leniu
na leżance leży leń
leniąc się tak sobie myśli
czemu nikt nie bije braw
tyle ze mnie jest korzyści
taka pralka czy zmywarka..
albo jest to dzieło lenia
dla własnego wyzwolenia
albo pomysł przedsiębiorcy
pragnącego leni forsy
jak tego nie postrzegamy
wszyscy na tym korzystamy
nie czuj więc do leni wstrętu
bo motorem są postępu
Komentarze (7)
daję fajf
its maj lajf
XD
W tym coś nie gra: albo jest jest dzieło lenia
W tym wersie - miało być.
paluszki z paczuszki dzięki. Poprawiłem
Każdy z leni się w sztos ceni.
*w sztok
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania