Przytul mnie.👤♥️
Przytul mnie, chcę zachłysnac
się Tobą.
Wychłodzony, pragnę ciepła.
Mam dosyć ciszy, chcę głosu,
który obudzi mi duszę.
Ożyw choć na chwilę.
Serce zabije, jak dzwon radosny.
Myśli wybuchną wulkanem dni
pamiętnych .
Mów do mnie słowa, które
dawno zgasły.
Dotknij mnie, a bedę jak
rozwijający się kwiat.
Dłonie Twe zaprowadzą mnie
do krainy wiecznej szczęśliwości.
Przytul mnie.👤♥️
P.S.
🌷(!)
Komentarze (1)
Piękna modlitwa 🙏
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania